Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a tiltakozásk...

Ti mit gondoltok a tiltakozásképpen tartandó félpályás útlezárásokról?

Figyelt kérdés
Én utálom ezt a kormányt, de szerintem nem ártatlan embereket kellene eszközül felhasználni a politikai követelések kiharcolására. Ráadásul eredményre se vezet, mert Orbánnak ez a legkevésbé se fáj. Az ellenállás pedig még nem ért el olyan mértéket, hogy az élet megnehezítését neki róják fel, és ezért ellene forduljon a nép.
2019. jan. 12. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Baromság. Az ártatlanokat szívatják.

Ha volna vér a pucájukban, akkor teljes lezárást csinálnának, és nem bohóckodnának!!!!!

2019. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy aki ráér utat lezárogatni, az nem sokat túlórázhat.
2019. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Kevés.Az indiai tüntetők a vasúti síneket is eltorzaszolták,a vonatokat sem engedik tovább
2019. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha országos sztrájkok lesznek, akkor vissza lehet térni a kérdésre, addig minden csak bohóckodás.
2019. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

a fideszt nem ijeszti meg az ilyesmi,plusz magasról les-zarják,sőt röhögnek rajta.

a dolgozó kisembert nevetséges bohócnak tartják.

full sztrájk kellene,teljes munkabeszüntetés kulcs ágazatokban,közlekedés,közértek,gyárak arra odafigyelnének,mert veszélybe kerülne a multik kiszámított bevétele.

de a pipogya mo-i "szakszervezetek" ilyenben soha nem lennének benne.

de döbrögi is megmondta a sajtótájékoztatón,hogy erről már nincsen mit beszélni.

a döntések előtt lett volna erre lehetőség,amiről persze mindenki lemaradt mert nem tudtak róla,így a fidesz határozott és kész,ennyi.

egy maffiózónak hiába magyarázol,vagy hívod megbeszélésre.

kinevet.

ezek gyengeségek,erőtlen semmi lépések.

ha beleversz a képébe és veszélyben érzi magát,csak akkor fog figyelni rád.

2019. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Az ellenzék még rosszanb mint a fidesz!Majd be engedik a migriket ha ők lesznek és majd itt is megerőszakolják a gyerekeket meg nőket bántalmaznak!Azt teszik majd amiről a külföldi mégiában beszélni se mernek!Még itt se nagyon hallom azokat a hireket amiket én tudok!Tüntessenek csak a soros bérencek!

Itt a bizonyíték hogy azok: [link]

2019. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
***Médiába
2019. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

Történelem lecke sorjában. 2015-ben futott fel a migráció , azóta visszaesett az azelőtti szintre. Akkor is megrendelésre jöttek a migránsok. Megrendelték a migránsokat a populisták , ahogy Finkelstein tanácsolta nekik , hogy legyen mi ellen hősiesen megvédeni a népet. Kellett egy kis valóság is , amire lehet alapozni. Az amerikai naggyá tevő ember is rendelt egy migráns csomagot , mert nem akarták belátni hogy kő az a fal oda. A legtöbb migráns Magyarországon keresztül jutott be az EU-ba de úgy , hogy fizettek. Itt vásároltak be SIM kártyákból is , mindenki tudtával. Hogy hogynem ellopódtak azok a fránya kötvényes iratok.

A világ eseményeit kell figyelni gyerekek , mert nagyon beszédesek.

2019. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez van amikor egy párt teljhatalmat épít ki és eszköztelenné teszi az országot a tiltakozásra.
2019. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Volt ahogy volt... De tény hogy egyes országokban cirkuszolnak!vagy Magyarországon is eröszakoljanak nőket?Rosszabbak mint a cigányok...Azokban az országokban ahol ez történik a média nem számol be...De amatőr felvételek bizonyitsák! Legalább is igy hallottam egy baratomtól aki a Balkánon él.



Igazat megvalva pártatlan vagyok ebbe!

Nem láttam a felvételeket amikrőlesélt..... Ezért nem tudom hogy elhigyem e...



De jobb félni mint megiedni....

2019. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!