Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy egyedül a DK-t nem tudta megvásárolni a FIDESZ, vagy csak félreértelmezem az összes többi ellenzéki pártot?

Figyelt kérdés

Kizárólag a DK munkálkodik, dolgozik.

A többi ellenzéki párt ugyan úgy marja egymást, mint a választások előtt.


2019. jan. 12. 16:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#19,#20-nak:


Aki ez miatt kilép a Jobbikból, az MEGÉRDEMLI ORBÁNT!


És soha többé nincs erkölcsi alapja a kormányt szidni!!!!!

2019. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#21 vagyok:


Az összefogás lényege a KÖZÖS ellenség elleni küzdelem!


Az ellenségem ellensége a barátom kell hogy legyen!

2019. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

"Az összefogás lényege a KÖZÖS ellenség elleni küzdelem!"


Mi értelme kicserélni a szaros pelenkát, ha a tiszta pelenkába alapból belecsomagolod a szart?

2019. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Mi értelme kicserélni a szaros pelenkát, ha a tiszta pelenkába alapból belecsomagolod a szart?"


Mert ez a szar egy jóval kisebb csomó. Így csak a hülyének nem éri meg meg a fideszesnek akik kezdettől rettegnek az összefogástól. :D

2019. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

#22, #23-nak:


Legközelebb legyél picit alaposabb!


Szerintem te vagy az egyetlen, aki még nem vette észre hogy DK-s vagyok, nem civil!

2019. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Mert ez a szar egy jóval kisebb csomó."


Én meg azt mondom, hogy ha már pelenkát cserélünk, ne legyen benne egyáltalán szar. Ha már egyébként is bepirosodott a baba bőre, az újabb adag kakitól csak rosszabb lesz, így nincs értelme cserélni egyáltalán.


Ki kell csomagolni a gyereket a szaros pelenkából, letisztogatni a bőrét, netán bekenni kenőccsel, aztán mehet fel a TISZTA pelenka.


Nincs ez másként a politikában sem!

2019. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

#25, #26-nak:


Tehát teljesen kezdő, ISMERETLEN! garnitúrára csrélnéd a jelenlegit? Hazárdíroznál ahelyett, hogy több rossz közül a kissebbet válaszd?

2019. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Szerintem te vagy az egyetlen, aki még nem vette észre hogy DK-s vagyok, nem civil!"


Akkor érthető, miért teszel fel buta kérdéseket. Érdekből.


"ISMERETLEN! garnitúrára csrélnéd a jelenlegit? Hazárdíroznál ahelyett, hogy több rossz közül a kissebbet válaszd?"


Az, hogy mi a kisebb rossz, nagyon relatív. Gyurcsány és a körülötte döngicsélő "liberális" "demokraták" sokkal nagyobb veszélyt jelentenek az országra mind gazdasági (túltolt szociális támogatások, akár hitelből, pincsi külpolitika), mind társadalmi (erőltetett PC, nyíltan nemzetellenes hozzáállás, menekültbarát politika) szempontból.


Véleményem szerint a mostani liberális párt is jobb választás lenne, mint a DK, ugyanis nagyon összefújta a szemetet a szél (Vadai Ágnes, stb, hadd ne soroljam, mintha szándékosan válogatták volna ki ezeket a "sötét" figurákat).


Elnézést kérek, ha netán bántó volt a megfogalmazásom, de ez az őszinte véleményem!

2019. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Én meg azt mondom, hogy ha már pelenkát cserélünk, ne legyen benne egyáltalán szar."


Csak most az van amikor nincs tiszta pelenka, de van egy kevésbé szaros. Úgyhogy cseréljük csak ki a kevésbé szarosra és attól majd még kicseréljük tisztára is ha végre lesz olyan is!

2019. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Csak most az van amikor nincs tiszta pelenka, de van egy kevésbé szaros."


Nézd, ha leveszed a szaros pelenkát, akkor iszonyat kijön a szaga (tapasztalat), meg a gyerek is nyűgösebb lesz rövid ideig, aztán meg ha visszaraksz egy kevésbé szarosat, még jobban kiakadna (feltehetően, mert még sohasem csináltam ilyent).


Szóval ha nincs tiszta pelenka, akkor jobb, ha pelenka nélkül szaladgál inkább. Igaz, hogy néha elszór egy pisit itt ott, de még mindig jobb, mint szaros pelenkába csomagolni. Figyelni kell rá, ha megáll egy helyen, akkor el kell kapni, nehogy odakakiljon :)

2019. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!