Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Csak én érzem úgy, hogy egyedül a DK-t nem tudta megvásárolni a FIDESZ, vagy csak félreértelmezem az összes többi ellenzéki pártot?

Kizárólag a DK munkálkodik, dolgozik.

A többi ellenzéki párt ugyan úgy marja egymást, mint a választások előtt.

jan. 12. 16:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4

"Szóval ha nincs tiszta pelenka, akkor jobb, ha pelenka nélkül szaladgál inkább."

Ilyen opció sincs ám. Csak az van hogy nagyon szaros meg kicsit szaros. Vagy szerinted mégis melyik az a nincs pelenka opció?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 31/33Időpont jan. 14. 08:56 Privát üzenet
Közben a kérdező eltűnt. :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 32/33Időpont jan. 14. 09:38 Privát üzenet

#25, #28-nak:

"Akkor érthető, miért teszel fel buta kérdéseket. "

Ez már az ostobaság netovábbja!

Te még arra sem figyelsz, hogy én nem a kérdező vagyok, és nem is kérdeztem semmit?

Nem tudom mi a pártállásod, de a Fideszesek közé tökéletesen beillenél. Kb ez a szintjük! :D

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 33/33Időpont jan. 14. 10:52 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A lengyel külügyminiszter szerint a magyar külpolitika veszélyes és nincs egyetértés a két ország között. Végképp egyedül maradtunk?
Most akkor a Fidesz egyedül a migránsozás miatt nyert?
Egyedül én érzem úgy, hogy a Fidesz teljesen az ellenkezőjét csinálja, mint amit mond migránskérdésben?
Mi a véleményetek arról hogy Lomnici Zoltán egyedül többet szerepelt a ""köztévében"" mint a Jobbik mindenestől?
A fidesz milyen alapon mer a migránsok ellen uszítani? Ők voltak akik a letelepedési kötvényekkel a legtöbb bűnözőt beenegdtél Europába. Egyedül a Jobbik tette ezt szóvá.
Szerintetek milyen koalíció fog kormányozni 2018-ban ha a Fidesz nem kap annyit, hogy egyedül meglegyen a többsége?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!