Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kell annyira utálni...

Mit kell annyira utálni Gyurcsányon, hogy még az összefogásba se lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem, hogy elkövetett volna valami borzalmas dolgot. Mindig is egy pojácának tartottam, mint a legtöbb ember, és amikor megszavaztuk, akkor is csak azért, hogy ne Orbán legyen. Fiatalok, ti mit tudtok róla, amiért utálni kell?
2019. jan. 13. 23:24
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
42%
Szemkilovetokkel nem szovetkezunk.
2019. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
53%
Érdeklődj idősebbektől, akik már tizenéve is tudatuknál voltak.
2019. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
39%
A fiatalok körében pont virágzik Gyurcsány népszerűsége. Sokan nosztalgiáznak és képzelegnek milyen jó volt akkor. Inkább a középkorúaknak van bajuk Gyurcsánnyal és a nyugdíjasok egy részének.
2019. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
58%
A fiatalok körében 0 % a DK támogatottsága egy friss közvéleménykutatás szerint.
2019. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
60%
Gyurcsány idejében gazdasági világválság volt.Nem ő tehet arról,hogy akkor szar volt.Bajnai Gordon hozta ki az országot a válságból.A Fidesz csak learatta Bajnai munkájának gyümölcsét.
2019. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
68%

Hogy mit utálok Gyurcsányban? Igazából annyira nem utálom. Vagyis sosem kedveltem, de a mai rendszer láttán nem is tűnt annyira rossznak az akkori helyzet. Választások után a nyugdíjas apámnak felezték a nyugdíját, mi meg rá pár évre édesanyámmal elköltöztünk az országból, bár annak a gyökerei és oka régebbre nyúlnak vissza.


Viszont van némi tiszteletem Gyurcsány iránt. Őszinte volt, és ő ki merte mondani, hogy elkurt*uk. A mostani kormány polgárháború miatt sem mondana le. Csak akkor lesz itt változás, ha kihal az egész idősebb generáció, illetve azok akiknek bejön a mostani rendszer. Teszem azt az egykulcsos adórendszer, vagy a trafikok miatt, mert sokak az utóbbiból élnek, nem is olyan rosszul ahogy ismerek 1-2 trafikos személyt.

2019. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

"Érdeklődj idősebbektől" - Ha végigolvastad volna, amit írtam, akkor leesett volna, hogy nem vagyok ifjonc. Már Gyurcsány idejében is dolgoztam, és emlékszem az akkori időkre.

A szemkilövetést meg hagyjuk már. Amit akkor a fidesz mocskolódása által feltüzelt csőcselék művelt, az ellen minden demokratikus országban fellép a rendőrség.


Még mindig nem tudom, mit kell utálni Gyurcsányon. Behülyítettek titeket vele ugyanúgy, mint Sorossal.

2019. jan. 13. 23:51
 8/54 anonim ***** válasza:
65%
Közel 2 évnyi látszatpolitizálás; államfőválasztás elbukása a saját kompromisszumképtelensége miatt; hazugsággal megnyert választás; őszödi beszéd; rendőrattak; morális válság előidézése; béna kacsaként még 3 évnyi vergődés, csakazértis; a kormány és az MSZP lezüllesztése, máig tartó tönkretétele; A koalíciós partner elüldözése; a süllyedő hajóról való lelépés 1 évvel a választások előtt, hogy mások vigyék el helyette a balhét; korrupció; egyházellenesség; stb. Ennyi elég? :)
2019. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
85%

"A fiatalok körében 0% a DK támogatottsága egy friss közvéleménykutatás szerint."

Nem azt mondtam, hogy a DK-ra szavaznak a fiatalok, mert azoknak megvannak a fiatalosabb párjaik, Jobbik, LMP, Momentum. Csak azt mondtam, hogy Gyurcsányt kedvelik, együtt tüntetnek vele a diákok is, tehát nem utálják őt egyáltalán.

2019. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
59%

"A fiatalok körében pont virágzik Gyurcsány népszerűsége. Sokan nosztalgiáznak és képzelegnek milyen jó volt akkor. Inkább a középkorúaknak van bajuk Gyurcsánnyal és a nyugdíjasok egy részének."


Ekkora ökörséget sem hallottam még.Hogyan lehet gyurcsány nosztalgia a fiatalok körében? kis pisisek voltak azt sem tudták mi az a politika amikor ő volt hatolmon, akkor mégis hogy nosztalgiázhatnak rá?.

Mellesleg közvélemény kutatások szerint is igazam van

2019. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!