Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rabszolgatörvény csak árt a...

A rabszolgatörvény csak árt a gazdaságnak?

Figyelt kérdés

Én közgazdaságot tanulok és ezért tudom,hogy az a jó a gazdaságnak,ha minél többet költenek.Ha az emberek elmennek kirándulni,szórakozni,pènzt költeni.

De a rabszolgatörvény miatt az embereknek nem lesz idejük az életre.Nem fognak sehova sem eljárni.Ez meg a szociális intézmények,szórakozóhelyek stb számára js hatalmas veszteség lesz



2019. jan. 14. 13:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

Na én a fenti okfejtésedet olvasva megnézném, hogy milyen "közgazdaság"-ot

tanulsz? Ha valaki túrázik, még több lesz a jövedelme, és még többet fog költeni. Erre például nem gondoltál, sőt néha direkt dolgozók kérik a túlórát 😁

2019. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagy benne, hogy nem tévesztettél pályát?
2019. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hogy költsem el a pénzem,ha egész nap csak robotolok?Nem fognak többet költeni az emberek,csak mégkevesebbet.Senkinek sem lesz emergiája meg ideje szociális életre

És ki sem fogják fizetni az embert,csak 3 év múlva.

2019. jan. 14. 13:43
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Jaja de a töbségük az embereknek nem is dolgozik!Csokoltatom azt akit igen az a kivétel mint pl én.Boldog vagyon mert van családom apám,anyám,én is dolgozom és nem panszkodunk mindig van pé z hogy elutazhassunk pihenni..
2019. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Idő nem lesz rá
2019. jan. 14. 13:47
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Munkajogot látom nem tanultok. Keress munkajogász tollából származó elemzést ezzel kapcsolatban.

A híreket pedig - mindkét oldalról jövőt - fogadd mindig erős kétkedéssel és vedd a fáradtságot, hogy fontosabb dolgoknak több helyen utána olvasol, hogy a saját véleményedet tudd kialakítani.

2019. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a fideszpropaganda
2019. jan. 14. 13:54
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
A gazdaságnak éppenséggel jót tesz, csak a társadalomnak nem.
2019. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
A tàrsadalom túlnyomó részét nem érinti. Akit érint, annak meg saját döntése.
2019. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

"De engem úgysem érint,itthagyom ezt a mocskos szar k**rva országot :DD"

Akkor meg minek kelted itt a hangulatot, nyugodtan mehetsz külföldre "aljanépnek"...😁

2019. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!