Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Régebben jobbikosak voltatok,...

Régebben jobbikosak voltatok, most is azok vagytok meg?

Figyelt kérdés

@nno állandóan ez ment itt gykn.


Érdeklődni szeretnék politikai

hovatartozasotokrol.


Mert anno irt mindenki jobbikos szajhos volt. De mintha mar csak "szajhos" volna


2019. jan. 15. 06:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Én igen, 2009 óta! Régen volt egy több százezres ha nem milliós réteg aki ugyan vagy a Jobbikra vagy a Fideszre szavazott, de a másikat sem tartotta annyira szörnyű pártnak, mivel jobb / bal vagy nemzeti / liberális volt a törésvonal. Voltak akik a Fideszre szavaztak mondván hogy a Jobbik szélsőséges. Egyébként én sem szimpatizáltam az ilyen Novák Előd-féle vonallal, de gondoltam a Fidesznek van elég szavazója, és inkább a Jobbik a legyen a 2. legnépszerűbb párt mint az MSzP.


Azóta a Fidesz meg Jobbik ugye helyet cserélt, és a radikális jobbikosok jó része át is pártolt a Fideszhez. Nekem mindenesetre a néppárti Jobbik sokkal jobban bejön.

2019. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A közelmúltban a Jobbikot is felvásárolták azok, akik a többi pártot kezdettől fogva irányítják. Akinek gerince volt, az már a Mi Hazánkban politizál, így én is átpártoltam.
2019. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
41%

Valamikor 10 évvel ezelőtt egyet értettem a Jobbik hivatalos programjának nagy részével.

De elmentem egy rendezvényükre, ahol fellépett egy nyíltan náci zenekar, ott mondtam magamban, ez sem az én pártom.

2019. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 szántóvető ***** válasza:
most a nem szavazók táborába sorolnám magam.
2019. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

"Valamikor 10 évvel ezelőtt egyet értettem a Jobbik hivatalos programjának nagy részével. De elmentem egy rendezvényükre, ahol fellépett egy nyíltan náci zenekar, ott mondtam magamban, ez sem az én pártom."


Valahogy nem értem, hogy mire számítottál. :D

2019. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

2010, 2014, 2018-ban a Jobbikra szavaztam. 2010-ben tiszta szívből, 2014-ben elgondolkodva azon, hogy talán jobb lenne a Fideszre szavazni, 2018-ban csak megszokásból, a szívem ekkor már a Fidesz felé húzott.

A „Mi Hazánk” lépéseit figyelemmel kísérem, de legközelebb a Fideszre fogok szavazni. Félek attól, hogy a „Mi Hazánk” is elbalosodik az MDF és a Jobbikhoz hasonlóan. Sokkal jobb a rend. A Fidesz a jobboldali fordulata óta folyamatosan a haza érdekeit szolgálja.

2019. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szántóvető ***** válasza:
milyen lépései voltak a fidesznek amelyek a Haza érdekeit szolgálják?
2019. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor jön a sok kis ballibsi csótány, aztán " véletlenül" a 6# hopp 0%!? Látjátok, ez a baj veletek, ez az ember csak elmondta normálisan azt, hogy ő hogyan gondolkodik a politikáról, kire szavaz, stb, ti meg "büntettek", gratula!
2019. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, szánalmasnak tartom ahogy minden elvüket eldobták, cigányokat simogatnak és volt MSZPs bélférgekkel vállalnak közösséget.
2019. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szántóvető! Te most érzelmi irritációt akarsz itt kicsiholni az emberekből, vagy csak tényleg ennyire buta vagy. Jó: a Fidesz minden téren, minden intézkedésével, tudatosan a haza ellen cselekszik! Remélem elélveztél!!
2019. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!