Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek mostanában miért...

A fideszesek mostanában miért hasonlítják Orbánt Ceaușescu-hoz?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy az O1G géniuszt jelent. Anno a román diktátornak volt ez a neve. Miért hasonlítják hozzá a fideszesek a magyar miniszterelnököt?

2019. jan. 15. 10:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ceaușescu neve volt a Kárpátok Géniusza, ezt mindenki tudja. Akkor a fideszesek miért hozzá hasonlítják Orbánt?
2019. jan. 15. 10:50
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát mert a Viktor elég jó tempóban halad abba az irányba. Ha meg még ők is mondják ezt, azon igencsak meg vagyok lepődve, akkor nincs is miről beszélni.
2019. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
O 1 Gamete
2019. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Hahaha!! Igazságnak hazugság, íróniának meg qrva gyenge. Írjál ki valami értelmesebb kérdést, mert ezzel csak bemutatod a szellemi " magasságodat".
2019. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez nem irónia, hanem egyszerű, logikus következtetés.
2019. jan. 15. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Mert szerintük Orbán olyan jó államférfi, mint Ceaușescu, és majdnem olyan sokat tett a magyar nemzetért is, mint ő.
2019. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

#7

A poén az, Ceau tényleg normális volt a pályája elején, később, a 70-es években kapott az agya huzatot, miután úgy döntött, lemásolja a koreai dzsucsista rendszert.

2019. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Normális volt tényleg, mint Orbán pályája elején, amikor még ellenzékben volt, teljesen szimpatikus dolgokról beszélt. Mondjuk melyik politikus nem beszél szimpatikus dolgokról, amikor ellenzékben van? Így bízzatok meg bármelyik politikusban is... :D

Ezen a Géniuszozáson én is jókat szoktam nevetni ilyenkor amelyik valamelyik hülye oda írja hogy Orbán 1 géniusz ki kell javítani hogy *Kárpátok Géniusza. :D

Bár akik ilyen értelmi szinten vannak szerintem nem valami sokat tudnak a híres kárpátok géniuszáról mert ezek általában nem valami tanult emberek ha megfigyeled, akik meg tanultak azoknak meg anyagi előnyük származik a rendszerből. :)

2019. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ceausescu szülőfalujába felépített stadion 30 évvel a diktátor kivégzése után:

[link]


Felkészül Felcsút?

2019. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzék mondja ezt nem a Fideszesek..
2019. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!