Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is undorodik a "nemzti"...

Más is undorodik a "nemzti" szó hallatán?

Figyelt kérdés

A Fidesznek sikerült elérnie, hogy undort érezzek, ha a nemzet, nemzeti, stb. szavakat hallom.


Gusztustalannak gondolom, hogy kisajátították maguknak a magyarságot. Ha szerintük tényleg az a magyar értékrend (mások kirekesztése, elnyomása, a népbutítás, a mértéktelen korrupció), amit ők (a fideszesek) képviselnek, akkor inkább nem akarok a nemzet része lenni.


A magyarság, és az egész ország, illetve az európai értékrend ellensége a Fidesz, amit jóérzésű ember nen támogat.


2019. jan. 15. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha így érzed, jogodban áll nem a magyar nemzet részének lenni, a te döntésed.
2019. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
A Fidesz sosem volt nemzeti, csak álnemzeti, úgyhogy ez a te butaságod. Ha nemzetiek lennének, szem előtt tartanák az ország és a nemzet érdekét. Nem lopnák szét az országot, nem beszélnének "roma és nem roma magyarokról", nem üldözték volna a Magyar Gárdát (egyenruhás bűnözés), nem adnának milliárdokat nem keresztény, külföldi (!) vallási épületek felújítására, nem beszélnének rejtett erőforrásokról, nem náciznák a Jobbikot, stb.
2019. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Jogodban áll elköltözni Nyugat-Európába, az USÁ-ba, vagy egy másik libsi, magyargyűlölő országba.
2019. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Köszönjük a kifakadásodat!

Mi a kérdés? Az irányított választ a saját véleményed igazolására várod vagy szimplán provokálsz?

Ellenzékiként mondom, nem kell felülni a média uszításának és nem kell uszítani.

2019. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#1 Az jobb lenne, ha a narancs komcsik szoknának le arról, hogy kisajátítják a magyar jelzőt maguknak, mert annyira nenzetiék, mint keresztények, azaz semennyire.
2019. jan. 15. 11:19
 6/19 A kérdező kommentje:
#2 Persz, hogy nem volt az, pont azért tartom undorítónak, hogy mindezt nemzeti színbe burkolózva teszik.
2019. jan. 15. 11:22
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Látod :" narancs komcsik". Már értem, hogy valójában tényleg nincs kérdésed. Én mint semleges , (nevezzük) bizonytalan szavazó, meg ettől kapok hányingert, hogy a "bal oldalról"(?) egyfolytában ezt hallom. Ja és agymosott, meg FideSS-, és társait.
2019. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én egyáltalán nem, sőt nagyon is hasznos, honnan tudod, hogy valami a fideszcsicskák kifizető és gyűjtő helye? Onnan, hogy az a neve nemzeti-vel kezdődik.
2019. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Én is így vagyok. Az MSZP alatt fiatalként szélsőjobbos voltam, aztán a Fidesz hatására úgy 2012 első fele környékén liberális lettem.

Amúgy szerinted, ha annyira ellenzik a magyarok a Fideszt, akkor hogy lett nekik már harmadszorra is 2/3-uk? Vagy ha nincs is igazából 2/3-uk, akkor hol van ellenük legalább egy 100 ezres tüntetés?

2019. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Valahol olvastam régebben erre vonatkozóan itt ezen az oldalon, hogy ha a sz.rt nemzeti színbe csomagolják, attól az még sz.r marad. Na, én osztom ezt a véleményt.
2019. jan. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!