Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek a migráció...

Ti mit tennétek a migráció ellen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, ti milyen módon akadályoznátok vagy éppen segítenétek a migrációt, migransokat. Veleményem szerint Európa megérdemli az áradatot, évszázadokig tettük be rengetet afrikai, közel keleti országba a lábunkát, mészároltunk és teljesen kifosztottuk ezeket az országokat.

2019. jan. 15. 14:38
1 2
 1/13 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%
Én segíteném őket. Ingyen vinném tovább Stockholmba.
2019. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Te valamit nagyon félreértsz. Szerintem ne a kormánypropagandából indulj ki. Nyugat-Európának szüksége van munkaerőre, mert náluk csökken a népesség, ezért beengedi őket, legyen az Kelet-Európai migráns, Közel-Keleti vagy afrikai. Egyébként meg nincs semmiféle áradat. Volt 1 millió ember aki megindult egyszerre, de ez az 500 milliós EU-t tekintve nem nagy szám. Szóval a lényeg hogy ha Európa fenn akarja tartani a gazdasági növekedést és a jóléti rendszert, szüksége van bevándorlókra. Amúgy Magyarország esetében is szükség lesz bevándorlókra a jelenlegi demográfiai helyzet alapján, csak szólok.
2019. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:
60%

a fő összeurópai probléma az elöregedő tárdadalom és a csökkenő népességszám.még nyugaton sem lesz fenntartható a jelenlegi szociális rendszer,nem véletlen hogy ott is próbálják kitolni a nyugdíjkorhatárt.kényszerből bővítették az eu-t(és még véletlenül sem azért hogy nekünk jó legyen,)a keleti országok idei-óráig megoldást jelentenek a próblémára,de összességében egész európa fekáliában fulladozik.

"A kérdés adott, ti milyen módon akadályoznátok vagy éppen segítenétek a migrációt, migransokat."-az egyik probléma magával a rablókapitalizmussal van,ami a legigazságtalanabb rendszer amit valaha is kitaláltak.talán a világ újrafelosztása jelentheti az egyik megoldást,káosz és anarchia útján.szerintem bőven meg lehetne élnie mindenkinek,akkor is ha egy családban csak a családfő dolgozik.de túl sok az tolvaj és ingyenélő ill a jelenlegi rendszerben,akik összességében lefelé húzzák a társadalmat és megnehezítik az emberek életét,akiknek aztán jóval többet kell dolgozniuk hogy jussanak valamire az életben.mostanra eljutottunk oda hogy két kézzel kapkodnak a migránsok után,főleg merkel mert különben a német gazdaság megroppan.hogy európa mit érdemel az más kérdés,szerintem mondjuk egy Hitlerhez hasonló vezető személyre lenne szüksége aki egy kicsit felrázná európa népeit,kiírtaná innen a szemetet(megjegyzem sokkal nehezebb dolga lenne mint a '30-as években,)talán előállna gy új fajta gazdasági modellel.a lényeg az hogy lehessen felsorakozni mögé,lássa az ember a változás lehetőségét.az nők pedig a kényszerű munkába járás helyett maradjanak otthon és neveljék a lurkókat.

2019. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
azt lefelejtettem hogy az eu a legerősebb nemzetközösség lehetne,kb másfélszer annyian vagyunk mint az usa,akik semmiben nem jobbak mint mi európaiak.
2019. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én kizárólag egy szigorú átvilágítás után engedném be őket, aki elnyerné a tartózkodási engedélyt azzal tudatnám hogy amennyiben megsérti a Magyar törvényeket és valakinek kárt okoz addig lesz börtönben míg meg nem téríti a sértett kárát, ennek leteltével saját költségén kitoloncolásra kerül, és többet nem teheti Magyar földre a lábát. ha ezt vállalja és megfelel az átvilágításon jöhet ha nem akkor azonnali kitoloncolás.
2019. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Mióta él ember a Földön mindig is volt migráció.

Ezt max ideig-óráig lehet erőszakkal visszatartani,de nem sokáig.A zsarnokságot idővel mindenhol leverik.


Mindig a szegényebb helyről a gazdagabb felé vándorlik a munkaerő,ez törvényszerű.

És az is,hogy ahol nincs jövő ott elnéptelenedik az adott hely.

2019. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
# 5 Az megvan hogy jelenleg is ez az eljárás? :)
2019. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Majd akkor is megérdemeltnek tartod, amikor megerőszakolják a lányodat, és megkéselik a legjobb barátodat?

Én nem mészároltam le senkit, arról nem hallottál, hogy nem kéne senkit bántani a szülei tettei miatt? Pláne, nekem szerintem legfeljebb az ükapám tett ilyet.

Én nem engedném be őket. Szerinted ők beengednének téged? Nem.

Visszafordítattnám az összes hajót, akik meg már itt vannak, de nem jutottak értelmesebb életre, elszámítva a gettókat, valami kis szigetre költöztetnénk, ahol lenne egy alap élelem és gazdálkodási lehetőség, de onnan nekik kéne megoldani. Vagy a B opció, hogy szívesen hazavisszük őket.

2019. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"# 5 Az megvan hogy jelenleg is ez az eljárás? :)"


Azért nem teljesen, de mindegy is mert ha az EU ideküld ezerkétszáz menekültet azokat már átvilágítja, és ha úgy találja magyarország hogy azok nem mennek át a magyar átvilágításon akkor nem köteles a magyar állam elfogadni őket.

Én baloldali vagyok, de ez a véleményem, de szerintem a baloldali pártok sem akarnak bűnözőket ide fogadni, ezt csak orbán és a fidesz hangoztatja politikai haszonszerzés céljából, ez már többször bizonyítást nyert.

2019. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a kínai-vietnámi bevándorlóknál lehetetlen bürokráciával nehezíteném a vállalkozást indítását.

viszont az alkalmazotti viszonyt könnyen és lazán.

ha mégis sikerül vállalkozást indítaniuk,akkor napi szintű nav ellenőrzés jönne.

így a 99%uk gyakorlatilag azonnal eltűnne innen és akkor hiteles infó lenne,hogy fellendül a magyar kis és közép kereskedelem.

2019. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!