Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél Orbán Viktor,...

Ha te lennél Orbán Viktor, akkor hogy kormányoznád az országot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 17:38
 1/9 szántóvető ***** válasza:
77%
lopnék csalnék hazudnék amíg fel nem akasztanak.
2019. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagy szerencsétek, hogy nem én vagyok Orbán Viktor.
2019. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Erről oldalakat tudnék írni. De orbán az nemlennék ezt inkább sértésnek veszem mint valami pozitív dolognak.:)))
2019. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Valószínüleg ugyan így hiszen Orbán Viktor lennék nem pedig valaki más.
2019. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Például aki nem akar dolgozni(de tudna),elzavarnám az országból.Beszüntetném az alkoholt,drogot,(cigit nem),aki rossz színbe tünteti fel az országot,keményen büntetném.Egyetemen beszüntetném a büfés szakokat,dolgozni kell,nem lebzselni.
2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

szakértői kormányt állítanék fel.

az eus és mészáros haveromnál lévő pénzemből létrehoznám európa legszínvonalasabb egészségügyét.

ausztriai mintára szakszervezeti munkakamara létrehozását szorgalmaznám.

a migráns kérdést is megoldanám,de ezt már írtam több kérdésnél.

az átvilágítás ellen szerintem nincsen kifogása az eunak,és az átvilágítások során mindig az az eredmény jönne ki,hogy csak a 25 évestől fiatalabb,gyermektelen,hajadon női bevándorlók alkalmasak a maradásra.

sőt ezt lehetne fokozni és uniós pénzből árva,menekült gyermek lány otthonokat létrehozni.

és az itt felnövő kis arab és néger kislányok identitása így teljesen magyar lenne és egész európa könnybe lábadt szemmel nézné,hogy nahát milyen rendesek ez a magyarok a hadi árva kislányokkal.

a férfiak és a fiúk,feleségek viszont kint maradnak,vagy mennek máshova.

2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semjén fejét szétverném a parlamenti padon, Harakkot kizavarnám az erdőbe hajléktalannak. Kövérnek meg megmondanám, hogy valami gondozott emberi ábrázatot vegyen fel, vagy tünjön el a piccsába..
2019. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Pócs János képviselő Urat követném. Példaképem:


[link]

2019. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ő. Amíg dől a lé a pénztárcaámba, addig jobb oldalon, utána pedig ahogy az angolok, bal oldalon vezetnék.
2019. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!