Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kreativitás fogyott el vagy...

A kreativitás fogyott el vagy az ellenzék Minecraft imádó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/user/Only1Gam3r


Esetleg egy megtiszteltetés hogy ez a csatorna 2010.dec.2. óta működik?



2019. jan. 15. 21:15
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Még a Logo is ugyanaz!
2019. jan. 15. 21:16
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy a vörös csillag a Heineken sörön...ugyi?

A logónak a háttér ad történetet.Épp a mocsok PUTYIN-BÉRENC Bencsik András is megkísérli átértelmezni a mondanivalót az O1G-nek.

2019. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez igen! Ez már valami!
2019. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Éa akkor O már nem is 1G? Vagy ez most hogy jön ide? Kritikára válaszolni kell, nem hárítani.
2019. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Egy olyan Országban élünk ahol nincs média szabadság!Valóban viszont nem hiszem hogy minden igaz lenne amit az ellenzék mond!Gyülölet keltésről beszélnek mikor ők maguk azok akik Orbánt fikázzák már mióta! Nagyon sok posztot látok az interneten hogy Soros György nem is ilyen nem is olyan!Ez bizonyítya hogy védi az ellenzék Sorost!Meg ez is arra utal hogy a tüntetéseken is elhangzott hogy "Le a kerítéssel!"...Igen a fidesz média a másik oldala...De nem gondoljatok hogy soros ugyan ezt csinálja csak más formában?Én nem nem vagyok fidesz agymosott!!Csak lehet nekem is véleményem vagy az már bűn Magyaroszágon?
2019. jan. 15. 21:36
 6/29 A kérdező kommentje:
És***elirtam!
2019. jan. 15. 21:38
 7/29 A kérdező kommentje:
És igen is szégyen hogy ien szinten van az ellenzék!Szidni tugyák a hatalmat de mit csinálnának ők jobban?Mi az indok hogy rájuk szavazzak?Azt hallotam hogy fikázni tudnak de azt nem mongyák mit tennének másképp!A mostani ellenzéki összefogásban az is benne van aki kishiján tönkre tette Magyarországot!(Gyurira és a pártyára a DK-ra gondolok)!
2019. jan. 15. 21:42
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Te is szégyen vagy, hogy ilyen szinten vagy, kedves ien tugyák.
2019. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ne félj a te szintednél lejjebb nincs!Oltogatni nagyon tudsz!Főleg akkor ha megmondom a tutit!
2019. jan. 15. 21:51
 10/29 LazyJones ***** válasza:
25%
Ez lenne a tuti? Egy diszlexiás ráül a billentyűzetre, és egyből ő a tutizseni megmondóember? Erre gyúrjál még picit...
2019. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!