Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006-ban miért mondták, hogy...

2006-ban miért mondták, hogy Gyurcsány lealázta Orbánt? Csak 19 éves vagyok, de azt tudom, hogy Orbán senkivel se vitázik azóta.

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 21:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ez fordítva működik, tudod van a mondás, hogy hülyékkel nem érdemes vitatkozni... :D
2019. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mesélgetek neked semmit, nézd meg a YT-on a vitát, aztán tájékozódj a vitában elhangzott állítások és valóság kapcsolatáról a Gyurcsány érában.

Ha ezt megteszed, lesz saját véleményed!

De ha belegondolsz, hogy kik mondják, arra is rájössz, hogy miért mondják!

Minden egyéb csak érzelmek által vezérelt katyvasz!

2019. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%
Ja...viszont az ellenoldal semmibevétele és a pökhendi elutasítás az értékrend megnyilvánulása miszerint senki sem méltó hozzám...Ez meg nem értelmes vezetőre jellemző magatartás hanem zsarnoki.
2019. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Szétkúrta a száját a nyomorúság tolvaj törpéjének, azóta fél bárkivel is konfrontálódni. Vona is moslékra kúrta volna.
2019. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Brandon41 ***** válasza:
63%
2006-ban az országgyűlési választások elötti miniszterelnök jelöltek vitatkoztak( Gyurcsány-Orbán), és elvileg Gyurcsány elverte Orbánt. Bár azt nem tudom ,hogy egy ilyen vitában hogy lehet nyerni. Lehet hogy emiatt sem áll le vitatkozni, másik ok meg a sok kellemetlen kérdés, ha kellemetlen kérdést tesznek fel neki akkor általában gúnyosan, egy nem miniszterelnökhöz illő stílusban válaszol (pl sok országgyűlési vitatkozásnál).
2019. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Óvodába besurranni titokban ez megy...
2019. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk elég ciki volt amikor kioktatta Gyurcsány akkori ügye miniszterelnök az ellenzéki Orbánt ami tényleg cink, meg mégis csak Gyurcsány bakker, a #pofádbabelekamuzo Ferenc. Persze amiket mondott az ügye meg nem valósult. De érdekes, hogy nem lett azóta sem "elszámoltatva" Ferencünk, vajon miért?
2019. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

egyszerűen leérvelte és ledominálta gyúrcsány.

akkor még magabiztos volt,amit mára már túltolt pojáca szintre.

a dumával is és testbeszéddel is legyőzte.

orbán meg lefelé nézett,meg az egész testbeszéde egy vesztesé,behódoló volt.

2019. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

Nem lett elszámoltatva de sikeresen zárult az elszámoltatás...ugyi.

Minden az előző politikai ciklusban indított befektetési és unios forrás igénylése jól jött ennek a PUTYIN-BÉRENC mocsok törpének.Rájöttek 2 év alatt hogy ezeket a forrásokat bizony el is lehet lopni így ezen vonalon elindulva megalakították a stróman hálózatukat.

2019. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
17%

Ezt az üzenetet kaptam.

Megerősítette az elméletemet...


Az elküldés időpontja: 21:35

Az üzenet szövege: Te anyádhoz sem vagy méltó, nem hogy a Miniszterelnök Úrhoz! Hajrá Fidesz! Éljenek a kilakoltatások! Köcsög!

2019. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!