Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is szoktátok úgy érezni...

Ti is szoktátok úgy érezni hogy felfordul a gyomrotok attól ami itt Magyarországon megy?

Figyelt kérdés
Én most is így érzek.Egyszerűen nem hiszem el hogy 2019-ben nem tartunk sehol se.Még csak meg sem közelítünk más európai országot.
2019. jan. 16. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

A Fidesz jobban áll szavazókkal, mint amennyivel megnyerte a választást tavaly áprilisban, pedig azóta megszöktettek egy elítélt miniszterelnököt Macedóniából, bevezettek egy rabszolgatörvényt és folyamatosan tüntet ellenük az ellenzék, akiket biztonsági őrök a földön húzgálnak.

Szerinted? Minden áldott nap hányingerem van Magyarországtól.

2019. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak a fidesztől.
2019. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Legalább az élelmiszerek lennének olcsóbbak.Ha már idehozzák külföldről a szemetet legalább olcsóbban adnák.Az is segítség lenne.Legalább a moslékért amit megeszünk ne kéne olyan sokat fizetni.
2019. jan. 16. 22:41
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én is legalább minden második nap felb*szom az agyam azon ami itt megy. Tüntetésre minimum gyertek ki!
2019. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Én már nem járok itt, hanem sajnos már belefásultam abba, hogy "mindenki" csak "jót" akar a másiknak ebben az országban, és minden xar, vagy xarabb, mint volt...
2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne bajom a 99 ezer forintos minimálbérrel sem ha nem olyan drágák az élelmiszerek. És nem elég hogy sokba kerülnek,de még rosszak is.Ritka hogy jó minőségű ételt vegyek valahol reális áron.
2019. jan. 16. 22:48
 7/17 anonim ***** válasza:
16%
Mondd meg nekik kérdező, hogy vezessék be a hatósági árazást. Tuti siker, régen is jól működött.
2019. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ez csak egy probléma a sok közül.Az egészségügyet meg az oktatást még szóba se hoztam.
2019. jan. 16. 23:00
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én 6 éve jutottam el odáig, hogy 25 év otthoni munka után elhagytam az országot, 40 év felett. Itt legalább látom, hogy amit keresek, az ér valamit és nem gond egy bevásárlás. (Liverpool, Anglia). És ez nem is a legjobb ország.
2019. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Itt Finnországban minden király amúgy.
2019. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!