Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mie a véleményetek erről a...

Mie a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

Tudom aki rolla tesz fel kérdést mingyárt kiosszák.De azért én ezt még is megkisérlem! Természetesen megértem hogy az ellenzék hatalomra akar kerülni! Természetesen azt is megértem hogy ha az ellenzék lenne ""fejlett svájci vagy nyugati szinten lennénk"".Naponta olvasok olyan kérdéseket ezen az oldalon és itt a kulcs szó,EZEN dehát maragyunk ennél,ahol a fideszt elég választékosan kritizalják!Akinek meg más véleménye van annak vagy törlik a kérdését,lepontozzák stb...És most tuti lesznek akik majd ""alávaló trolnak""neveznek!



No de adott egy lany,Nagy Blanka.Ellégé választékosan beszél dehát ezt megjegyezhessük!És én is így fogok viszonyulni hozzá!(Gimnázista vagyok mint ő is!)A szüleimnek akik egyébként tanárok az első véleményük az volt rolla hogy: "ő egy nagyon ""képmutató"" lany! Nagyon jól leír engem is vallamint a korombelieket.Régebben a tüntetéseken nem voltak ien ""ékes"" szólású emberek."Ezt nem csak nagy Blankára értették!Nem állítom hogy a Fidesznél szebben beszélnének!De lényegesebben kulturáltak!Ha össze számoljuk hogy orbán hány csunya szót mondott egész életében,kijön hogy ő menyit 1 perc allat!



2019. jan. 17. 19:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A pillanat amikor a szülei tanárok és nem tud írni:D
2019. jan. 17. 19:52
 2/20 A kérdező kommentje:
Már a legelső szó is rossz amit leírtam!Az nem "mié"hane mi...
2019. jan. 17. 19:53
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Mi van miki te hülye vagy? Nem szabad a gyógyszerre kannást inni tudod jól!


A kérdésre válaszolva:


sorosista lipsi kép mutattó proli barom baxa meg az annyát a kis piccsa harjá fiddesz!!!

2019. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hiba van az írásodban, leizzadt az ellenőrző program.
2019. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom és a szüleim tanárok...Büszkék lehetnek rám!:D
2019. jan. 17. 20:01
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Ne írjatok neki a kérdéseire, ez csak egy beteg troll. A figyelmetekre vágyik, azért csinálja ezt.
2019. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen nehogy válaszoljatok!Elkapjátok a rákot!
2019. jan. 17. 20:13
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, miért van mindenki kiakadva a lány alpári stílusán. Ő képviseli 2019-ben az átlagos képességű diákot.

Gyerekkoromban belénk nevelték, hogy mindenkinek meg kell adni a tiszteletet, legyen bármilyen tirpák is a másik ember, ez ma már a legtöbbekből hiányzik.

2019. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mondtam én hogy ne beszéljen Blanka?Csak megjegyeztem hogy választékos a szókincse...Nekem meg a helyesírás változatos!Ja és mondom fertöző is vagyok.
2019. jan. 17. 20:17
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

A lány, aki most, egy ideig felkapott a politikában... Elég választékosan beszél? Nehezen hiszem el, mikor csak a trágár kifejezések hagyták el az ajkacskáját! :))


Egyébként a lányról röviden, igazi el férfiasodott nőről van szó, a későbbiekben ki is fog derülni az állításom! :)


Bár ki tudja, talán még, Margaret Thatcher vagy Hillary Clinton is beéri, amilyen pszihopátiásan működik az agyi felfogása, mint az összes többi politikusnak.


Lehet a háttérben még genderdista is a csajszi?! :)

2019. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!