Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország mikorra éri el...

Magyarország mikorra éri el az Európa legszegényebb országa címet?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy tudom csak Bulgária előz meg minket. Szerintetek hányra érjük el ezt a neves titulust?

2019. jan. 18. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azért ne legyél ennyire pesszimista! Már csak azért sem, mert legalább négy öt olyan ország van a környezetünkben, amelyek talán egy picit vannak "előrébb" ha egyáltalán előrébb annak, mert azért az sem mindegy hogy milyen mutatószámokat nézel.
2019. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, miért várod vagy mi a helyzet? Türelmetlen vagy és azonnal akarod?

Avagy csak közölni akartad ezt, és igazából nincs is kérdés?

2019. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Ha tényleg szószerint eme célért harcolna, akkor 2080ra, de ezt tényleg úgy, hogy olyan diktatúrát vezetnének be, aminél minden politikai döntést szószerint úgy hoznának meg, hogy szegényebb legyen az ország.

A papíroknak ne higyj. Szlovákia jobban teljesít? Tudod miért? Mert Pozsony felhúzza nagyon. Pozsony az ottani Sopron, mindenki átjár onnan dolgozni Ausztriába, aztán meg Pozsonyban adóznak, vásárolnak, stb, ami felhúzza a statisztikát. Itt élek a Szlovák határtól 5 percre, a gömöri régió mellett. Borsodi vagyok születésemtől fogva, így azért sok mindent láttam már a nyomornegyedekből, putrikból, de jártam kint olyan részeken, hogy én is köpni-nyelni nem tudtam. Jártam már ott olyan utakon, hogy gondolkoznom kellett mit válasszak. Becsukom a számat, de akkor félő, hogy a kátyuktól kitörik a fogam, vagy nem csukom be, de akkor a kátyuk miatt bármikor elharaphatom a nyelvemet. Közel sincs kint mindenhol jólét.

Románia dettó ugyanez. Papíron teljesít csak jobban, amit pár régió húzz fel a statisztikákban. Tiszteletesünk felesége romániai magyar (azért nem erdélyit írok, mert hivatalosan Erdély arébb kezdődne, mint ahonnan a felesége származik), jóba vagyok velük, megmondta a feleség, hogy közel sincs olyan jólét kint, mint ahogy Magyarországon előadják. Az is sokat elárul, hogy azóta a feleség húga is átköltözött Magyarországra, mert itt többet kap, mint amennyit kapna kint maradva pszichológiai diplomával.

2019. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem, hogy minél előbb.
2019. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 miért? Mi előnyöd származna belőle?
2019. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

3# Ugyanez elmondható magyarországról. Borsodban élsz de szlovákiába járasz putrit nézegetni? Nem semmi.


A magyarok nagyon jók ebben hogy felsorolják egy másik ország hibáit. De ettől nem fejlődik az ország. Kb lehet hogy szar az ország, de nézd már az még szarabb, ezért mégse annyira szar, szóval jóvanazúgy.

2019. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!