Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért január 19-re, SZOMBATI...

Miért január 19-re, SZOMBATI napra szervezték a sztrájkot? Tényleg ennyire impotens lenne az ellenzék?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert így hirdethetik, hogy akik nem mennek szombaton dolgozni azok velük vannak!
2019. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezen csodálkoztam én is, de szerintem benne van, hogy hétköznap nem sztrájkoltak volna annyian, akkor meg attól lettek volna nevetségesek.
2019. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam, hogy ez hivatalosan is tüntetés és nem sztrájk csak valamiért sztrájkként került be a köztudatba. Félpályás blokádok lesznek országszerte.
2019. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szombaton amúgy se dolgoznék, akkor én is szrtájkolok?
2019. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Január 19-én, szombaton nem lesz sztrájk. Forgalomlassító demonstrációk várhatóak az országban több helyen, de központilag tervezett sztrájk nem lesz.

Csak mint a mellékelt példa is mutatja, ezzel a csúsztatással megint lehet egyet rúgni az ellenzékbe, mer' milyen hülyék már.

2019. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És miért nincs sztrájk?
2019. jan. 18. 15:51
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Szombaton? Mi a f***nak?

(te is épp ezt kérdezted)

2019. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

MERT EZ NEM SZTRÁJK. A sztrájknak nagyon sok feltétele van, teljesen el van lehetetlenítve. Ez még csak demonstráció. Félpályás útlezárás, tüntetés, stb. A sztrájk az munkabeszüntetést jelent.

Szerinted miért tennének szombatra egy sztrájkot? Szombaton és vasárnap dolgoznak a legkevesebben. Ez csak demonstráció.

2019. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
A sztrájk nagyon kemény dolog lenne, mindenkit súlyosan érintene úgyhogy egyelőre inkább abban reménykedjünk, hogy nélküle is lesz valami előrelépés. Bár ami azt illeti az Orbán kormány olyan módon változtatta meg a sztrájktörvényt is, hogy igazából egy épkézláb országos sztrájk elképzelhetetlen, ebből is látszik, hogy a Fidesz mennyire tisztában van azzal, hogy mit művel kormányzás címén.
2019. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!