Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okból ilyenek a magyarok?

Mi okból ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

Most nem említeném meg azt,hogy ha valakinek más véleménye van mingyárt kiosszák.


Észre vettem egy dolgot:Magyaroknak a Szocializmusban sem volt jó.Ez még érthető!Elvoltatok nyomva... Gyurcsánnyal se volt a nép megelégedve!Felvett egy csomó hitelt amit aztán nem fizetett vissza.A fidesz nyögte ki azt is. Akik Gyurit támogassák azoknak gondolom elég vót az akkori minimálbér.Nem kell részleteznem mien kevés volt!Meg hát akkor ugye nagyon fejlettek voltak a korházak meg az iskolák!Viccet férretéve most annál 100% jobb!


Szerinted a Magyaroknak az a szívfájdalma,hogy a kerítésre ment el a pénz!Elég sok vót azt felépíteni!Nem rátok ment el a pénz ez a gond!Aból a pénzből bírt volna titeket is támogatni!De tegyük fel be jöttek volna a migránsok.És azt tették volna amit a Balkánon.


Nem azt mondom hogy nem bírnátok jobban élni!Csak szerintek azzal az ellenzékkel aki most össze fogott nem lenne jobb! Nagyon szépen beszélnek, egyesek akik támogassák ugyanolyan ékes szólással kritizalják a kormányt! Valahogy az ellenzéki médiába nem került be az hogy a kerítést is lebontanák!Tudok küldeni olyan videót ahól kibúlyik a szög a zsákból!


Bár lehet én is ellenzéki leszek!Mert nekem úgy tünik egyesek szerint kis Svájc lesz Magyarországból ha ők lesznek!Sőt egy ember ezt is mondta nekem!



2019. jan. 18. 18:52
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 A kérdező kommentje:
Nem változtat semmi a véleményemen!Ha majd lesz egy normális ellenzék akkor majd rájuk szavazok!Mi volt a Szombathelyi tüntetésen is "nem vagyunk rasszisták le a kerítéssel".
2019. jan. 19. 01:05
 92/159 anonim ***** válasza:
100%

Látod,ez nem stimmel.

Nem érv kell a szavazáshoz hanem meggyőződés.A mostani választási szabályozás,a saját alkotott törvények semmibevétele mindenek fölötti hatalom érzettel ruházza fel a kormányt.Ezt hangzatos jelmondatokkal(állandóan) és külföldről jövő támadásokkal(Soros,migráns)személyesítik és így erősítik meg.Teljes félretájékoztatással és a még más szempontok szerinti elemző médiák elhallgattatásával illetve megszerzésével totális káosz és társadalmi széthúzást gerjesztenek.A lakosság nagy része apátiába süllyed de inkább a kisebbik rosszal-a már ismert baloldali politikával- szimpatizál,a megmaradtak pedig saját gondolat használata nélkül csak a kormány által közölteket hangoztatják.

2019. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 A kérdező kommentje:

Ha beírom a youtube-ra hogy Orbán nagyrészt csak fikázó vidót találok!

Mindem 3-madik cikk fideszes csak.Itt gyakorin is lepontozzák azokat a válaszokat melyek FIDESZ-esek.



A migráció egy komoly probléma!EU-ban tudod menyi segélyt kapnak?Elárulom még te is irígykednél rájuk!És ezeket igazi tényekból,tapasztalatokból tudom.Szeremcs hi jól ismerem Vajdaság minden oldalát.Szerbiaban mivel a kerítés ami az ellenzék szerin felesleges megállította a migránsokat.Láttam egy sulit ami telivan migránsokkal.A suliról a helyiek:"Multkor hasba szurtak egy gyereket,büdösek,nem mosakodnak".Sajnos nem tudom a suli nevét mert valami Szerb össze visszaság.De pl Szabadkán a Széchenyi István iskoláról, azt hallotam ott is migránsok vannak.Hallotam olyat is helyiektől hogy lopnak a tereken.Na ezt akadályozta meg Orbán!Nem hagyta hogy bemenyenek az EU-ba.Sok ember tyúkszemére rálépett.

2019. jan. 19. 01:23
 94/159 A kérdező kommentje:
FIDESZ-es*
2019. jan. 19. 01:24
 95/159 A kérdező kommentje:

Szerencs*

Hogy*

Ez van ha gyorsan írok.

2019. jan. 19. 01:25
 96/159 A kérdező kommentje:
Szerencse*** késő van már!
2019. jan. 19. 01:27
 97/159 anonim ***** válasza:

Vagy éppenséggel gazdasági hatalmakkal ki-és megegyezve a bevándorlás elfogadtatását "teszteli".

Nem önmaga akaratából helyezkedett szembe (többnyire csak közleményben és szóban) ez a 93 ezer négyzetkilométernyi kis ország háttérnek használásával.

2019. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/159 anonim ***** válasza:

Bezony késő van.

Örülök hogy "értekeztünk".

:)

2019. jan. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/159 A kérdező kommentje:

Nem gondolod hogy ezt pont azok állityák akinek a tyúkszemére rálépett?


Vagy ők pénzelik ezeket a híreket?


Én amiket mondok nem találod meg mind egy médiában sem! Máshol pl Szerbiában is tilos erről beszélni.Nem tudom miért...

2019. jan. 19. 01:33
 100/159 A kérdező kommentje:

Én köszönöm azért jó volt!


Te más vagy!Nem szidod mingyárt az anyámat!Neked vannak érveid is.

2019. jan. 19. 01:34
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!