Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okból ilyenek a magyarok?

Mi okból ilyenek a magyarok?

Figyelt kérdés

Most nem említeném meg azt,hogy ha valakinek más véleménye van mingyárt kiosszák.


Észre vettem egy dolgot:Magyaroknak a Szocializmusban sem volt jó.Ez még érthető!Elvoltatok nyomva... Gyurcsánnyal se volt a nép megelégedve!Felvett egy csomó hitelt amit aztán nem fizetett vissza.A fidesz nyögte ki azt is. Akik Gyurit támogassák azoknak gondolom elég vót az akkori minimálbér.Nem kell részleteznem mien kevés volt!Meg hát akkor ugye nagyon fejlettek voltak a korházak meg az iskolák!Viccet férretéve most annál 100% jobb!


Szerinted a Magyaroknak az a szívfájdalma,hogy a kerítésre ment el a pénz!Elég sok vót azt felépíteni!Nem rátok ment el a pénz ez a gond!Aból a pénzből bírt volna titeket is támogatni!De tegyük fel be jöttek volna a migránsok.És azt tették volna amit a Balkánon.


Nem azt mondom hogy nem bírnátok jobban élni!Csak szerintek azzal az ellenzékkel aki most össze fogott nem lenne jobb! Nagyon szépen beszélnek, egyesek akik támogassák ugyanolyan ékes szólással kritizalják a kormányt! Valahogy az ellenzéki médiába nem került be az hogy a kerítést is lebontanák!Tudok küldeni olyan videót ahól kibúlyik a szög a zsákból!


Bár lehet én is ellenzéki leszek!Mert nekem úgy tünik egyesek szerint kis Svájc lesz Magyarországból ha ők lesznek!Sőt egy ember ezt is mondta nekem!



2019. jan. 18. 18:52
 111/159 A kérdező kommentje:

Szerintem meg te vagy elvakult de mindegy...:)

Csókoltatom édesanyádat!

2019. jan. 19. 16:22
 112/159 A kérdező kommentje:
Aki fideszes az mingyárt h.lye, elvakult már megszoktam :)
2019. jan. 19. 16:23
 113/159 A kérdező kommentje:
FIDESZ-es*
2019. jan. 19. 16:23
 114/159 anonim ***** válasza:

Van két nehéz kérdésem, vigyázz, beugratós lesz:


1: ennyi válaszból milyen algoritmus alapján jött ki neked az, hogy elvakult vagyok? 😉

2: a burkolt amyázás az felétek érvnwk számít?


Van egy grátisz kérdésem is: kit érdekelt, hogy te fudeszes vagy? Mi köze ennek a ténynek ahhoz, hogy elvakult vagy?

2019. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/159 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már nagy az államadósság, amikor a Föld lapos?!
2019. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/159 A kérdező kommentje:
Ezeknek a kérdéseknek miköze az én kérdésemhez?
2019. jan. 19. 16:55
 117/159 A kérdező kommentje:
Csődbe még nem ment az ország!
2019. jan. 19. 16:56
 118/159 A kérdező kommentje:
Ez az én kérdésem és maragyunk ennél.Majd ha a te kérdésednél írok arra válaszolok.
2019. jan. 19. 16:57
 119/159 anonim ***** válasza:
100%

#115 "Hogy lenne már nagy az államadósság, amikor a Föld lapos?!"


A kérdező kommentje: "Ezeknek a kérdéseknek miköze az én kérdésemhez?"


A kérdező kommentje: "Csődbe még nem ment az ország!"


LOL

Besírok rajtad, kérdező! Tuti, hogy van egyáltalán szavazati jogod? Szerintem cselekvésképtelen vagy!

2019. jan. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/159 A kérdező kommentje:

Én arra azt válaszoltam,hogy csődbe még nem vitték az országot!


A másik az előtte lévőnek szolt.

2019. jan. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!