Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Szerintetek Ahmed H. terrorista?

Szerintem nem. Mármint nálam a terrorizmus nem megafonozásnál és kődobálásnál kezdődik. Huligán, rendbontó ezek beleférnének nálam, tényszerűen még a bűnöző megnevezés is, de ezeknél komolyabb kifejezés annyira nem.

Szerintem méltányos, hogy borítékonként csak 1 forintnyi sérelemdíjat kér.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terrorizmus, határ, határátkelő, bíróság, ítélet, sérelemdíj, jog

jan. 18. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
barbár migráncs kerirés szökevény

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 18. 20:48 Privát üzenet

Egyértelműen nem. Rendbontónak rendbontó, vandálnak vandál, de a terrorizmus nem itt kezdődik, maximum fideszisztánban ahol jó ropogós migránsellenes cikkeket lehet róla írni a zombihadnak.

Terrorista akkor lett volna ha csőbombát dob a rendőrök közé vagy felrobbantja magát. A kavicsdobálás, ordibálás sima mezei huligánkodás, amit a Fradi B-közép, Kubatov siserehada pl. előszeretettel alkalmaz a gyakorlatban. Akkor ők is terroristák?

Ez csak a szokásos Fidesz kettősmérce. Én pl. sokkal inkább terrorizmusnak tekintem azt amikor jogerősen elítélt bűnözőket szöktetnek az országba, vagy pénzért kétes alakoknak adnak állampolgárságot akik aztán ki tudja mit csinálnak itt.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 18. 21:07 Privát üzenet
Szted nem az?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 18. 21:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azzal kezdtem a leírást, hogy szerintem nem :D

# 4/7Időpont jan. 18. 22:09 Privát üzenet
Én már nagyon unom, takarodna innen már az anyjába.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 18. 23:04 Privát üzenet
Nevezzük néven, Ahmed Hitler. Mondjuk a Facebook már törölte.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 19. 01:49 Privát üzenet
Nem terrorista. Egy hazátlan csőves, gyáva fos, aki otthagyja a hazáját.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 19. 02:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert riogatnak (elsosorban a balos politikusok) a mai napig "naci-veszellyel", amikor a vilag minden tajan iszlam terroristak gyilkolnak halomra embereket?
Disznóbőrbe vart és felakasztott halott iszlám merénylő a megoldás?
Azok a migránsok, akik szíriából, irakból vagy fekete afrikából jönnek ide, hasznosak Európának?
A 12 dühös ember című történetnek van köze a migrácios helyzethez?
Hogyan lehetséges az, hogy a "nemzeti" jelzőt az 1848/49-es agyhalott terroristák kisajátították?
Amikor a 444 kitesz egy cikket Facebookra, hogy "Terrortámadás történt X Y helyen" akkor miért írogatja oda minden liberális, hogy nembiztos, hogy muszlim volt, mikor kiderül,...

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!