Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az emberek vak FIDESZ-essége?

Figyelt kérdés
Mármint nem az a bajom, hogy valaki feltétel nélkül szereti a FIDESZ-t, hanem az, hogy ha egy ellenzéki kérdez tőlik valamit, akkor elkezdenek beszólogatni mindenféle észérvek nélkül. Ilyenekkel, hogy: Te komcsi, libsi, Soros bérenc...

2019. jan. 18. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát, érdekes emberek.
2019. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Annyira biztos nem, mint az itt " héjázó" Fidesz-gyűlőlők primitívsége, és csúsztatásaik, hazugságaik. Jöhet a 0%😁
2019. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Én a vak liberálisokat látom érdekes...
2019. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
Nem tartom őket sokra, de semmivel sem tartom értelmesebbnek a fideszt zsigerből gyűlölőktől. Ugyanolyan egybites gondolkodású mindkét tábor. Ha tetszik, ha nem.
2019. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
#2 SzDG sikerült ma a pisiszex?:)
2019. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
5/5. Te biztosan nekem címezted ezt a "mondatot", vagy mi bajod van? Mit szívtál Cimbi? Én tudtam, hogy 0% lesz.
2019. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzés: nem tudom honnan szeded Béci hogy aki itt utálja a Fideszt az zsigerből utálja őket. Ők lassan 10 éve napi szinten tesznek róla hogy legyen miért gyűlölni őket, ahogyan Hitlert, Rákosit, Sztálint sem "zsigerből, vak gyűlöletből" utálta az emberek túlnyomó része. Ha valaki szétlopja, kiárusítja, tönkreteszi, agymossa, rabszolgasorba hajtja az országot egy évtizeden át az szerintem eleget tett azért hogy jogosan utálják és kívánják a pokolba. Tök mindegy hogy hívják az illetőt vagy milyen pártnak a tagja, mi konkrétan az előző MSZP-s polgármestert is a francba kívántuk mert az is lopott meg mutyizott magának, szerencsére azóta már nincs a politikában meg a városból is elköltözött. De gyurcsány se volt soha a szívem csücske. Tehát minden oldalon, pártban van aki tett róla hogy ne szeressük. Én pl. senkit nem gyűlölök azért mert az arca nem szimpatikus vagy mert azt mondták hogy utálni kell. Én azt utálom aki tett érte. Szerintem azt a kormányt akin egész Európa röhög hogy mit csinált a népével meg hogyan lopta szét az egész nemzetet miközben a sorosos migráncsos baromsággal hülyíti a népet azt nem kell itt szerecsenmosdatni.

A vakgyűlölet az inkább a fideszesekre jellemző, akik pl. most a jövőbe látnak és megmondják hogy "azért szavazok a Fideszre mert a Jobbik/LMP/Momentum is lopna meg az se lenne jobb", holott azok egy percet nem kormányoztak. Ez a vakgyűlölet. Nem az mikor valakinek a hócipője tele a Fidesz évtizedes ámokfutásával.

2019. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
#6 Tudod te azt te kis huncut:)
2019. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
#8. Te figyelj, mi a bajod velem, komolyan nem vagy ép. Pontozzál le, és szólj hozzá esetleg a kérdéshez,de ne baszta..ssál már. Kis huncut.
2019. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Az ellenzékiek kezték ezt azzal,hogy kiosztanak minket!Gyakorin ha véleményt írok lepontozzák azt!


Miért lennék h.lye ha nem akarok "kultúrembereket" pártolni!Az ellenzéknek volt ideje bizonyítani!Csak felvettek egy rakat kölcsönt amit aztán a fidesz fizetett vissza!Ha meg nem pont Gyuriékat akarjátok,akkor csak úgy szólok ők is benne vannak az összefogásba! Lebontanák a kerítést és ezt nem én mondtam!Nézétek csak meg a Szombathelyi tüntetést.

2019. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!