Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a 18 éves lányon vannak...

Akik a 18 éves lányon vannak kiadkadva, ugye a Fidelitast is be akarják tiltani?

Figyelt kérdés

A Fidelitasnak több száz kiskorú, ennél is több 18-25 éves korosztályba tartozó tagja van.

Na mármost Blanka ellen a legfőbb érvek ezek voltak, hogy:

1: fiatal

2: nincs tapasztalata

3: nem ért a politikához

4: nincs joga véleményt formálni ( egyesek azt mondták, hogy ne formáljon obszcén véleményt, amivel én is egyetértek. De ezt is hallottam már, amit most írtam )

5: nincs joga politikusokat és az ország első emberét kritizálni

6: menjen dolgozni

7: a fideszesek pénzén tanul és ők nem támogatják ezt a viselkedést

8: honnan veszi a bátorságot ahhoz, hogy egyáltalán kiálljon beszédet mondani, nemhogy ahhoz hogy ilyen stílusban?

9: mert az ellenzék felhangolta a fidesz ellen, pedig semmit nem tud

10: ki tudja, hogy nem-e pénzelik


Ezek voltak a legfőbb érvek, amelyeket ellene hoztak. Na de ez nem csak a 18 évesekre, hanem ugyanúgy a 20 évesekre, sokszor a 25, de nagyon sokszor még a 30 évesekre ( vagy idősebbekre ) is jellemző. Ez alapján, ha neki nincs joga politizálni a fent említett okokból kifolyólag, a fideszesek a Fidelitast is meg akarják szüntetni? Hasonlóan kemény véleményt szoktak formálni azok a tízen-huszon éves fiatalok is


2019. jan. 19. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Tudod kicsit olyan ez a leányka, mint mikor Hitler a kiskorú gyerekeket küldte a háborúba, mert elfogytak a katonái...
2019. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
A Fidelitasvagy ahogy én hívom Fideszjugend egy rakás bohóc gyülekezete. Seggnyaló mind mint pl Bayer. De a lényeg ennél a lánynál , hogy itt látszik a fidesz politikájának a lényege. Ha valaki nem ért velünk egyet azt kirekesztjük a komplett civilizációból ehez bevetnek minden eszközt ami a rendelkezésükre áll pl Origo, 888.hu,Ripost, Lokál, Echo Tv, Közmédia stb...
2019. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg ez a közönséges csitri az utolsó reményetek? Ennyire szar a helyzet?
2019. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát inkább külföld , mint itthon rohadni
2019. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# "Tényleg ez a közönséges csitri az utolsó reményetek? Ennyire szar a helyzet?"


Először is, nem tudjuk hogy milyen pártállású és politikai beállítottságú. Lehet rasszista, fasiszta, kommunista, liberális, demokrata, konzervatív, de kapaszkodj meg: az is lehet hogy független és egyik pártot se támogatja. Az egyetlen dolog amit tudunk, hogy nem fideszes és nem ért egyet a fidesz tevékenységével.

Szóval mitől lett az ellenzék arca? Miért az ellenzék "küldi" őt, "fizeti" és "nevezi ki"? Mitől lett ő az "utolsó remény"?


Másodszor, mitől lett csitri? Olyat mondott az uraidról ami nem tetszett? Szíve joga, ezt hívják "szabad véleménynyilvánítás jogának" és "szólás szabadságnak". Mitől lett csitri?

2019. jan. 19. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:

A 7-es pont azt tényleg elhangzott?


1. Az nem a Fidesz pénze hanem 10 millió magyar ember pénze. Nem tudom ki és miből gondolja hogy a közpénz amit az oktatásra fordítanak az a Fideszé. Rohadtul nem. Maximum ellopják, de törvényesen ahhoz nekik semmi közük.

2. Kérdezzük már meg Orbánt, Kövért, hogy ők kinek a pénzén tanultak, kinek az egyetemén szerezték a diplomát, ki ösztöndíjazta őket, ki indította be a pályafutásukat. Véletlenül nem az az ember akit most rágalmaznak, mocskolnak, akit egy ország előtt állítanak be közellenségnek, Sátánnak? Vagy ez mennyiben más?

2019. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6# fideszes hozzászólók írták, hogy "amíg az én pénzemen tanul, fogja be a száját és tanuljon". Nem az oktatásra szánt összeget mondták a fideszének, hanem arra utaltak hogy az ő adójukból van oktatva.

Nem voltam elég egyértelmű, bocsánat. De igen, ilyen formában elhangzott.

2019. jan. 19. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha ti Blankát akarjátok a zászlótokra tűzni, engem nem zavar.

Bár azt hittem, az idióta Habsburg-imitátor MZP már a lejtő alja.

2019. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Nagy Blanka a Várkert Bazár előtt ezt üzente Bayer Zsoltnak, akit "a nemzet udvari bolondjának" nevezett:


Zsozsó! Az ócska kis proli, és ezt még a rossz tanuló is tudja, munkásosztályt jelent. Ezek termelik a segged alá a javaidat. Ha nem lennének ezek a prolik, nem lenne a haverjaidnak annyi pénze, hogy neked most egy tévéműsorod legyen!

2019. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Hajrá Blanka!

O1G.

2019. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!