Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Mást nem idegesíti ez Nagy Blankában?

Én leszarom, hogy kit szid, azt is leszarom, hogy meghurcolják, nem vagyok egyik oldal mellett sem, de senkit nem zavar, hogy nem pontosan idézett a Trópusi vihar című klasszikusból? :D

https://www.youtube.com/watch?v=_pQfY2NqRzE

Tök értelmetlen, az "álljon egyel hátrébb és bas..sza arcon magát". Klasszikusokat csak pontosan. Engem ezért idegesít, mert próbált eredeti lenni, de nem sikerült. A filmben sokkal jobban átjött, annak amit ő mondott semmi értelme nincs.

Les Grossmann mellett az egész ország kiállna, ha így küldené el a kormányt a francba :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nagy Blanka, bajszos, Trópusi vihar

jan. 19. 11:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

"Sóval foglak behinteni, kis fosköcsög" :D :D

# 1/20Időpont jan. 19. 11:43 Privát üzenet
Nem nem idegesít engem személy szerint megmondta a tutit és ennyi . Az hogy nem volt eredeti hát Istenem Orbán szövegeit is úgy írják szóval ezen én nem csodálkoznék a helyedben

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont jan. 19. 11:45 Privát üzenet
A kormányműködésben nagyobb problémákat vélek felfedezni.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont jan. 19. 11:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ázsia cseszed, az én területem.

# 4/20Időpont jan. 19. 11:51 Privát üzenet
Molyember nevű felhasználó válasza:

Mintha megszaporodtak volna az őt érintő kérdések. Fostok tőle, vagy mi van? :D Tudom, te sehova sem tartozol, persze... :)

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont jan. 19. 11:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, mert nem lehet olyan ugye, muszáj húzni valamelyik balfa..sz párt mellé ugye? Szörnyű lehet elképzelni a kis világodban, hogy az ország nagy része nem kér semelyik tetű pártból? :)

"Kibaxottul bedaráltatlak kutyakajának" :D

# 6/20Időpont jan. 19. 11:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fosik tőle a halál, mondja meg a magáét a kormánynak, jól teszi, de ha már lopott szövege van, akkor idézze helyesen :D

# 7/20Időpont jan. 19. 11:54 Privát üzenet

De vidám valaki.

Ha tudom, hogy magadnak teszed fel a kérdést, akkor nem válaszolok.

Pontozd le ezt is te retardált!

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont jan. 19. 12:08 Privát üzenet

Jó tanács: sose nyomd fullba a ketént!

[link]

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont jan. 19. 12:10 Privát üzenet
Blanka hamarosan kormányra kerül.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/20Időpont jan. 19. 12:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A liberálisokat miért idegesíti annyira a 888.hu? Miért nem tudják elviselni, azt hogy ha Magyarország internetes médiája magas színvonalú és sokszínű? Ezért van az internet,...
Angela Merkel győzelme miért idegesíti főként a magyar jobboldali embereket? Miért nem törődnek bele abba hogy a Német választópolgárok hogy döntöttek?
Akik ott laknak ahol tüntetnek, őket nem idegesíti a tüntetés?
A kedves fidesz szavazókat nem idegesíti az OV plakát?
A globálkapitalizmust és a globalizációt kedvelőket nem idegesíti hogy menetel a fejlett világ a szakadék felé?
Nem poén, hogy jobban idegesíti az embereket egy kijelentés, a két TV megszüntetéséről mint a 20 évben lezajlott lopások a parlamentben és állami cégekben?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!