Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mást nem idegesíti ez Nagy...

Mást nem idegesíti ez Nagy Blankában?

Figyelt kérdés

Én leszarom, hogy kit szid, azt is leszarom, hogy meghurcolják, nem vagyok egyik oldal mellett sem, de senkit nem zavar, hogy nem pontosan idézett a Trópusi vihar című klasszikusból? :D


https://www.youtube.com/watch?v=_pQfY2NqRzE


Tök értelmetlen, az "álljon egyel hátrébb és bas..sza arcon magát". Klasszikusokat csak pontosan. Engem ezért idegesít, mert próbált eredeti lenni, de nem sikerült. A filmben sokkal jobban átjött, annak amit ő mondott semmi értelme nincs.


Les Grossmann mellett az egész ország kiállna, ha így küldené el a kormányt a francba :D



2019. jan. 19. 11:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
"Sóval foglak behinteni, kis fosköcsög" :D :D
2019. jan. 19. 11:43
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem nem idegesít engem személy szerint megmondta a tutit és ennyi . Az hogy nem volt eredeti hát Istenem Orbán szövegeit is úgy írják szóval ezen én nem csodálkoznék a helyedben
2019. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
A kormányműködésben nagyobb problémákat vélek felfedezni.
2019. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ázsia cseszed, az én területem.
2019. jan. 19. 11:51
 5/20 Molyember ***** válasza:
60%
Mintha megszaporodtak volna az őt érintő kérdések. Fostok tőle, vagy mi van? :D Tudom, te sehova sem tartozol, persze... :)
2019. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja, mert nem lehet olyan ugye, muszáj húzni valamelyik balfa..sz párt mellé ugye? Szörnyű lehet elképzelni a kis világodban, hogy az ország nagy része nem kér semelyik tetű pártból? :)


"Kibaxottul bedaráltatlak kutyakajának" :D

2019. jan. 19. 11:53
 7/20 A kérdező kommentje:
Fosik tőle a halál, mondja meg a magáét a kormánynak, jól teszi, de ha már lopott szövege van, akkor idézze helyesen :D
2019. jan. 19. 11:54
 8/20 anonim ***** válasza:
23%

De vidám valaki.

Ha tudom, hogy magadnak teszed fel a kérdést, akkor nem válaszolok.


Pontozd le ezt is te retardált!

2019. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Jó tanács: sose nyomd fullba a ketént!


[link]

2019. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Blanka hamarosan kormányra kerül.
2019. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!