Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Andy Vajna eltávozot...

Most hogy Andy Vajna eltávozott, láttok némi esélyt arra hogy a jelenlegi kormány propaganda médiák (pl Tv2, HirTV) nem fognak annyi hamis hírt gyártani, hogy ezzel népszerűsítsék a Fideszt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Eddig sem rajta múlott...
2019. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel már betolták őket a nemzeti média alapítványba vagy mibe "önként" (KESMA asszem).
2019. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vajna csak egy pici fogaskerék volt ebben a nagy gépezetben, úgyhogy semmi változásra be számíts. A médiái mennek majd a gigaholdingba, és folytatják a hazudozást.
2019. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez most hol érdekel? Az ország olyan amilyenné tették 8 éve. Azt hiszed most mindennek köze kell legyen Andy Vajnának? Elárulom neked hogy a moccsok média húzza fel a cikket és az embereket idegesitsék vele. Erre jó ez. A fideszt és minden politikát én letojom mert tönkre teszik az országot ahelyetr hogy tennének valamit a nép érdekében de ha észreveszed ezek már régen elárulták a népet a hazát , csak saját maguknak rakják össze a multiverzumos képzelt rendszert . Ennyi.
2019. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Abból a logikából várok változást, hogy Andy Vajna számos médium tulajdonosa volt pl. a Tv2-é.

Mint tulajdonos gondolom csak beleszólhat abba hogy ne járassanak le ideológiákat, embereket csak azért hogy egy párt népszerűsége nőjön.

Lehet hogy az új tulajdonos nem a Fidesz érdeket fogja nézni, ki tudja...

2019. jan. 20. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire naiv!
2019. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy az új tulajdonos nem a Fidesz érdeket fogja nézni, ki tudja..."


Igen, nyilván nem. :D

2019. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát szerintem meg nem látod túl reálisan a helyzetet.


Nem akarom vajnát felmenteni, de szerintem ő volt a legkevésbé bűnös az összes fideszes közül.

A legtöbb dologban éppen csak jelképesen vett részt, amibe belerakták, kivéve mondjuk a kaszinót de éppenhogy nem volt egy hatalmas ideológiai harcos, csak hozta a kötelezőt, emiatt számos kritikát is kapott.

Elsősorban gondolom a filmgyártásban vett részt, illetve filmtervekben mert ahogy olvastam ez volt számára kedves téma, a többi szerintem bőven nem érdekelte.

Nyilván helytelenül, de ő elfogadta azt, hogy ez a rendszer ez így működik, szemlátomást harcolni ez ellen nem akart.

De amiket lehetett hallani róla, mivel sokáig amerikában élt, egy elég laza figura volt, aki tudott nagyvonalú lenni, távol állt tőle a szokásos fidesz médiás kicsinyesség. Nem véletlen az sem, hogy balázsék műsorába sem szólt bele, és hagyta őket függetlenül működni, annak ellenére hogy a rádió 1 is propaganda adó.

Majd most meglátjuk mennyi idő míg rájuk is le nem csapnak.

2019. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Teszem hozzá még, nyílván a fidesz sem véletlenül nézte el neki a vitatható dolgait, azaz hogy nem eléggé ideológiai harcos, hanem mert belátták, hogy vannak képességei, és azért őt nem lehet csak úgy leváltani.

Biztos lett volna helyette hűségesebb pártkatona, de hasonló képességű nem. Persze túldícsérni sem akarom, egyetlen újkori magyar filmet sem láttam, de azért a vezetése alatt történtek előrelépések, pl az oscar is amit nyertünk.

2019. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!