Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migránsok és a terroristák...

A migránsok és a terroristák ellen hogy lehet ágyúval harcolni?

Figyelt kérdés
Ma láttam a HírTv-n egy ijesztő külsejű pacákot, akitől kérdezték, hogy minek kellett megerősíteni a magyar hadigépezetet, és azt felelte, hogy a migránsok meg a terroristák miatt. ???
2019. jan. 22. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, hogy lelövöd őket vele.
2019. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem láttad a híreket? Migránsok hordái ostromolják Európa határait, felvétel is van róla:


[link]

2019. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Mára elég volt, menjél szépen aluszkálni kis fiam!
2019. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Se kicsi, se fiú nem vagyok, és értelmes választ szeretnék látni.
2019. jan. 23. 00:17
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Hülye kérdésre, hülye válasz! Ugyan erre a troll kérdésre, hogyan is lehet érdemi választ adni??? Ezt magyarázd el nekem!!
2019. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
úgy ahogy puskával. Miért hogy képzelted el az ilyesmit?
2019. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
#2 Ez durva. És miért csak egyetlen ember van ott? Leállították a határvadász képzést vagy mi?
2019. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez hülye kérdés? Bizisten ezt hallottam a tévében du. 4 körül. Szerintetek egy EU-s ország lelőhet menekülteket? Egyáltalén ki a tö.öm akar ide migrálni? Aki rajtunk keresztül akar egy normális országba eljutni, arra mi ágyúval fogunk lőni? Terrorcselekmény meg még soha nem volt nálunk, de ha lenne, azt se ágyúval kell megelőzni. Ebben az országban már mindenki megőrült?
2019. jan. 23. 01:13
 9/15 Molyember ***** válasza:
73%
Senkit sem fognak lelőni. A hadsereget (mint minden mást) korrupciós szempontból fejlesztik, magyarul fejlesztés címén annyit lopnak belőle, amennyit csak tudnak. Viszont meg kell magyarázni a szavazóknak, hogy erre mi szükség volt, és erre tökéletesen alkalmas, ha egy öltönyös ember azt mondja a tv-ben, hogy migránsok. Senki sem őrült meg. Akik csinálják, pontosan tudják, mit tesznek, akiknek meg csinálják, azok eleve nem voltak túl okosak.
2019. jan. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Talán az emigránsok ellen.

Lassan kényszeríteni kell a népet, hogy maradjon.

2019. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!