Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne egy olyan kormány,...

Ha lenne egy olyan kormány, aki bevezetné a 35 órás munkahetet és jelentősen emelné a béreket, akkor az emberek fellázadnának ellene és elkergetnék?

Figyelt kérdés
Én úgy látom,hogy a magyaroknál mindig az a párt a legnépszerűbb,aki leginkább nyomort akar teremteni.

2019. jan. 24. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nyilvánvaló. Az ilyen pártokat lusta lipsik vezetik akik semmirevalók.
2019. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
De nem lenne. A bérek a te munkádból keletkeznek. Előbb jól kell dolgozni, bér csak a hónap végén jön. Na persze, ha olyan balek vagy, hogy dolgoztatnak de eszközt se adnak hozzá, a végén még ők tartják a markukat, és te meg fizetsz, bár majd éhen veszel, na hát akkor megérdemled. Csak dolgozz napi 25 órát.
2019. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Annakidején Medgyessy volt,aki elkezdett jóléti intézkedéseket hozni,el is zavarták.Lett helyette Gyurcsány,aki szétdöntötte az országot.Azt is elkergeték.Lett helyette Orbán aki még rosszabb,meg már a feudalizmusba vezet minket vissza.Rosszabb opció nincsen,tehát az emberek 2/3-ada őt szavazza meg
2019. jan. 24. 17:32
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Azzal gondolom tisztában vagy, hogy a jóléti intézkedéseket valamiből finanszírozni kell.
2019. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Az emberek nem lázadnának fel ellene, viszont a magyarok igen, és sajnos túlnépesedés van az ilyen űbermagyarokból.
2019. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Igen, vagy legalább is a következő választást tuti elvesztené. A MAGyar Nemzethy Keresztyén Konzervathív Tisztességes Magyar Ember jellemzője hogy nap 10 órát dolgozik kenyéren és vízen, ezzel tiszteletet szerez fajtársainál. Aki nem dógozik keminyen az semmirekellő. Dógozni köll minél keminyembben az viszi előre a Nemzethy Magyar Nemzethet! Élet = Munka!
2019. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Talán nem kéne ellopni az összes pénzt,meg stadionokat építeni?

Húzz már innen anyádba, fideszkutya

2019. jan. 24. 17:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Mármimt a #4-es
2019. jan. 24. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
A legtöbb magyar munkaalkoholista, egyszerűen nem lenne népszerű egy olyan kormány aki el akarná venni tőlük a munkát. Még ha több pénzt is kapnának érte.
2019. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem madarat lehetne fogatni..a cégünknél így is én vagyok a lusta ge©i mert én "csak" heti 5 napi 8 órát dolgozok,hétvégén sosem..én így egyeztem meg a főnökséggel mielőtt aláírtam volna bármit is..a többiek meg napi 10-12 órát dolgoznak,minden szombaton mennek,és minden 2. vasárnap..sokuk nincs anyagiakat tekintve sem ráutalva egyáltalán hogy ezt csinálja,de volt akit kérdeztem,hogy akkor miért túlórázol állandóan?

-hát mert otthon mit csináljak?

Jaaa..megjegyzem van két kiskorú gyereke és kertes házban él..

Ha visszakérdez higy te meg miért nem jösz dolgozni?

Annyival lezárom és nem nyitok vitát hogy:mett nekem van életem.

2019. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!