Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire fogtok szavazni majd...

DTR42 kérdése:

Ti kire fogtok szavazni majd május 26-án, és miért? Fidesz-KDNP, Jobbik, MSZP, LMP, DK, Momentum?

Figyelt kérdés

2019. jan. 25. 14:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%

DK

Mert egyedüli párt aki nem magyarkodik divatból, és ellenzik a kettős állampolgárságot.

2019. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
18%
Természetesen a Fideszre!
2019. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
18%
Fidesz. Az EU politikáját meg kell változtatni. Erre a jelenlegi paletta alkalmatlan. Más irányvonal kell
2019. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
23%
Munkáspártot kihagytad
2019. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

A Jobbikra szoktam. Megnézem kiket indítanak egyáltalán, és majd döntök. (A jelenlegi EP-képviselőiket ugyanis lecserélik. Morvai benarancsosodott, Kovács Béla kilépett a pártból, Balczót meg már elfelejtettem hogy miért.)


Ha nem tetszene az EP-listájuk, megnézem az LMP listáját. A Momentumot sem utálom, de aki az ő EP-listájukat vezeti, hát nem tudom... (Ha jól tudom az az élettörténete hogy szülészorvos akart lenni, majd otthagyta az egészet, és beállt politikusnak. Ez alapján nem tűnik egy ügyes lánynak, de győzzetek meg az ellenkezőjéről!).

2019. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
47%
Momentum
2019. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
16%

Mindenkit "felpontoztam"! Úgy gondolom ez egy olyan kérdés, ahol hacsak nem megyünk bele más pártok szidalmazásába, ahelyett, hogy a kérdésre válaszolnánk, nincs értelme és nincs helye annak ha bárki válaszát is "nem hasznosként" jelöljük meg azaz politikai kérdések esetében ezzel gyak. "lepontozzuk".


Én a Fideszre fogok, egyenlőre kitartok mellettük. Legnagyobb oka ugyanaz, amit a 3-mas írt. A most következő EP választástól lehet várni egy nagyobb politikai átrendeződést, és a történelmünk során többször estünk már abba a hibába, hogy az utolsó pillanatban álltunk át kvázi a "rossz" oldalra, amiről persze később derült csak ki, hogy hát jobb lett volna lenyugodni és "elszámolni háromig", úgyhogy nem szeretném, ha ismét ez történne! Látható az eluralkodó pánik, kapkodás egész EU-ban a választások miatt. Meglátjuk... lehet rosszul látom, nem lesz igazam, majd kiderül.

2019. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%

Dk csak a külhoni magyarok esetében ellenzi a kettös állampolgárságot srác, ezt remélem vágod.


Én hazaviszem a szavazó lapot, nem szavazok, de a papír kell. :) szavazzak a kamu ellenzékre akiknek mindegy mivan csak fidesz ne vagy a mocsok fideszre akik miatt sok álmatlan éjszakám volt?

2019. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%
Én ugyanarra fogok szavazni, amire a legutóbbi választáson is: tartózkodom. Ugyanis nincs ma Magyarországon egyetlen olyan párt sem, amire nyugodt lelkiismerettel letehetném a voksomat.
2019. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
Előző nap megnézem ki a legesélyesebb a fidesz ELLEN és arra. Tök mindegy ki az.
2019. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!