Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az ellenzéki...

Szerintetek az ellenzéki pártok közül melyik a legösszeszedettebb?

Figyelt kérdés

Dk - Azért nem, mert ott van gyurcsány, ezen nincs mit magyarázni.

Mszp - Van még ilyen egyáltalán?

Momentum - Csak a melegek jogairól tudnak beszélni

Lmp- Csak a paks2-ről tudnak beszélni

Jobbik - Ők jelenleg nem tudják mit akarnak (rájuk szavaztam tavaly)

Mi hazánk - Fidesz2


Kire szavazzak tavasszal az EP választáson? Van egy épkézláb ellenzéki párt?



2019. jan. 26. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Félig troll kérdésnek érzem. Azt kéne átgondolni, hogy bármelyik ellenzékire is szavazol, azzal a fideszt gyengíted, és ez a lényeg, felül kéne kerekedni a párthovatartozáson, hogy a fideszt meg lehessen szorongatni.


Tudod, gondolom Churcillnek se volt sok kedve Sztálinékkal összefogni, de a cél szentesíti az eszközt.

2019. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira le szeretnék váltani a fideszt, akkor miért nem fognak össze? Annak mi értelme hogy minden párt kap mondjuk 5%-t? Azzal csak azt érik/érjük el, hogy nem lesz 2/3-ad, de leváltani így nem lehet.
2019. jan. 26. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Összefogni próbáltak, de nem úgy, ahogy kellett volna. Koalíciót kellett volna alakítaniuk már a választások előtt. Most is ez lenne a járható út.

Ekézi is őket a FIDESZ a koalíciós szándék miatt, mert tudják a fideszesek, hogy ha az ellenzéki nagykoalíció megalakul, akkor gondban lesznek. Amikor az ellenzéki koalíció szóba jön, akkor általában megtámadják őket azzal, hogy megalkuvók (vagy újabban, hogy a saját sírjukat ásnák ezzel), de ne feledjük, hogy a FIDESZ-KDNP is koalíció, de volt már például FIDESZ-Kisgazdapárt koalíció is.

2019. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
A Mi Hazánk, mert ők magyarok.
2019. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is Magyarnak vallom magam, de azért mert ide születtem. Ez a túltolt nacionalizmus amit a mihazánk csinál az erős.. Az ország tele van svábokkal, meg egy csomó kisebbségivel, szóval ha valaki azt mondja, hogy "100%-ban Magyar vagyok" azért az erős kijelentés.
2019. jan. 26. 14:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Svábok egymás között házasodtak, sok faluban, községben külön svábrészek vannak a mai napig. De hasonló a helyzet a többi kisebbséggel is, pl. Zsidók se nagyon vettek el nem zsidót. (Mielőtt belekötsz, volt kivétel ofc, de elhanyagolható számban.)
2019. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

"Azt kéne átgondolni, hogy bármelyik ellenzékire is szavazol, azzal a fideszt gyengíted"


A legutóbbi választásnál azt állítottátok, hogy aki távol maradt a szavazástól, az mind ellenzéki szavazó. Nos, most is így fogom támogatni az "ellenzéket"! Hajrá!

2019. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

#6

Ez hatalmas hülyeség. Ha mindenkin végeznének DNS tesztet, könnyen kiderülne, hogy senki se igazán "magyar". Már a 11. században lettek betelepítve különböző nemzetiségek, Szent István hívott be például németeket is. Kicsit később rengeteg kun is letelepült, akik a tatárok elől menekültek, velük is keveredtek a magyarok. S így sorolhatnánk napestig, mert rengeteg példa van.


Tehát lehet valaki magyar, de biztos nem a DNS-e alapján az, hanem mert magyarul beszél, magyar földre született, identitása miatt.

2019. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Igazad van, én is így teszek.
2019. jan. 26. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:

"Én is Magyarnak vallom magam..."


Akkor már miért nem MAGYAR-nak?

2019. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!