Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene hogy a Fidesz a...

Miért kellene hogy a Fidesz a hajléktalanokat meg a cigányokat segítse? A rendőri intézkedés tényleg annyira brutális a Magyarországi tüntetéseken?

Figyelt kérdés

A romák meg a hajléktalanok nagy része munkaképes ember. Vissza tudnának menni dolgozni csak elvárják hogy minden a fenekük alá legyen téve. Vannak valóban olyan hajléktalanok akik nem bírnak vissza menni dolgozni bizonyos okok miatt de a legtöbb igen. A romák között nagyon sok az olyan ember aki nem akar dolgozni sajnos a vérükben is benne van ez. Vannak nagyon jó romák akiknek jó lelkük van , dolgoznak, segítenek.


Ugye a Magyarországról szóló vitákon szó volt a rendőri brutalításról. (Cigányokról is hogy a kormány üldözi őket.) De akkor ha ez brutalitás akkor Gyurcsány idejében a lovasroham mi volt? Na meg a Francia tüntetéseken mi van?



2019. febr. 1. 14:15
1 2 3
 1/24 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
80%

Aranyosak a világot ilyen egyszerűen látó kérdések. A probléma ennél összetettebb és rendszerszintű.


Ha tényleg érdekel, belemehetünk, de tudom hogy könnyebb ítélkezni és gyűlölködni.

2019. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%
#1 Ezek a problémák valóban elég egyszerűek. A politikusok bonyolítják túl, így van mire fogni, miért szarnak rá magasból.
2019. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig épp hogy semmit sem szabadna nekik meg engedni, hogy dolgozzanak! A hajléktalanszállókba meg csak olyanokat kellene be engedni akik tényleg nem bírnak dolgozni.... Ismertem egy hajléktalant elbírt volna menni dolgozni de végül nem akart mert jobban tetszik neki hogy az emberek eltartják.


Ez nem gyűlöletkeltés. Az a gyűlöletkeltés amikor a Fideszes és az ellenzéki média ugrassza össze az embereket.

2019. febr. 1. 14:29
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Sok a troll, sok a troll, sok a troll
2019. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Vicces hogy ezt pont egy troll mondja! Azért lenne valaki troll mert nem egy a véleménye? Bocsánat nem tudtam hogy az trollkodás ha van saját véleményem.
2019. febr. 1. 14:38
 6/24 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
Kérdező! Ha nem engednéd be a nem dolgozó hajléktalanokat a szállóra, nem lehetnek az utcán, akkor hova menjenek?
2019. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Oldják meg maguk nem az én problémám! Menjenek el dolgozni és oldják meg nem fogom sírni azok miatt akik nem akarnak dolgozni. Akik nem bírnak azokat be engedném.
2019. febr. 1. 14:52
 8/24 anonim ***** válasza:

Öregem, aki ilyenket ír, hogy "nem szabadna megengedni, hogy dolgozzanak" majd arról hablatyol, hogy dolgozzanak, az egy rohadt nagy troll.

Tudod a troll az, aki viccből ír ki kérdést, csak azért, hogy másokat fárasszon, te ez vagy, egy kitaláció kérdéssel, egymásnak ellentmondó állításokkal.

Így egy troll ír.

2019. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Olyat nem mondtam. Azt írtam hogy nem szabad megengedni ( azt hogy ott lebzseljenek), hogy (így) dolgozzanak. Tehát azt nem szabad megengedni hogy ne dolgozzanak. Azért nem engedném be őket hogy dolgozzanak ezt akartam írni legkönnyebb kiforgatni a szavaim...
2019. febr. 1. 15:32
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a rendszer dönti el azt is,hogy ki az aki bír,és ki az aki nem.

Nagyon sok beteg embert nem vesznek komolyan...


Nálunk a mentális betegség "nem betegség".

2019. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!