Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél ennyire mindenki a...

Miért fél ennyire mindenki a migránsoktól, mikor már több száz éve együtt élünk a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom a kérdést, ez tény hogy az ember félve megy el egy csoport cigány mellett és a börtönök szinte csak velük vannak tele. SZerintem sokkal ártalmasabbak mint a migránsok, simán kicserélném rájuk a cigányokat ha lehetne. De miért mindenki pár migránstól van beszarva hogy robbantgatnak, nekünk kell őket eltartani stb. mikor a cigányok évszázadok óta ezt csinálják és mi is tartjuk el őket. De gondolom ez a kérdés is törölve lesz mert használtam a cigány szót és rosszat mertem róluk mondani.
2019. febr. 3. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Nézz szét nyugaton.. Ugyanazt csinálják mint az általad említett kisebbségi emberek.


Dolgozni nem akarnak. Tök más kultúrájuk van, náluk a nőnek semmi joga , simán megverik, megerőszakolják őket ha kedvük úgy tartja.


Nyílván van kivétel ott is, de sajnos többségük nem éppen hozzátesz a társadalomhoz, hanem elvesz.

2019. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert a medvét be lehet mutatni cuki prémes állatként és agresszív erős fenevadként is. Nem mindegy a megközelítés.
2019. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
A cigányoktól is félünk.
2019. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

a nemi arányuk ami aggasztó,mert 99%ban férfiak.

na most miért lenne szüksége egy országnak,tesztoszterontól túlfűtött,képzetlen,teljesen más kultúrkörbe szocializálódott,szexuálisan igen valószínűleg frusztrált fiatalemberekre?

nem logikus.

amúgy meg pont hogy nem félnek,mert engedik be őket az elpuhult országokba.

itthon meg ezért nem kell félni,mert ide a kínaiakon meg a vietnámiakon kívül a kutya sem akar jönni.

2019. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha eddig nem tűnt volna fel, a magyar embernek a migráns = cigány.
2019. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem félek. Autóval járok mindenhova és reggel mozgok akkor meg senki sincs aki bánthatna.
2019. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Elég ellátogatni Londonba, ott aztán látszik, hogy viselkedenek az arabok. Dolgoznak, mint a kisangyal mert örülnek, hogy ott lehetnek. Én is amellett szavazok, hogy szívesen lecserélném a naplopó, bűnöző cigányokat rájuk.
2019. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem pár migránsról van szó. Ez az egyik. A másik, hogy a cigány kultúra még mindig közelebb áll a mienkhez, mint az arab. Például a cigányok beszélnek magyarul, a hitükben sem térnek el.
2019. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
97%
Mert a cigányokból és van épp elegünk! Azért! Épp elég nekünk őket eltartani.
2019. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha vicces akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy olvasd el újra a kérdésedet és megkaptad a választ.

Én egyébként nem félek a migránsoktól, de jogos érvként látom ellenzőiktől, hogy képtelenek integrációra. Ha már felhoztad, a magyar cigányság egyre növekvő része (oláh cigányok) képtelen integrálódni a többségi társadalomba. Kivéve az un. muzsikus cigányokat, mert ők meglehetősen sikeresen integálódtak.


A cigány szóban nincs semmi rasszista, nyugodtan lehet használni, ez a magyar elnevezésük. Az sem rasszista, ha a német ajkúakat sváboknak, a szlovák ajkúakat tótoknak hívjuk, ez a nemzetiségük magyar elnevezése.

2019. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!