Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak miért annyira...

Kormánypártiak miért annyira dühösek, miközben 2010 óta ők vannak hatalmon?

Figyelt kérdés

Majdnem végig kétharmaddal, szinte minden hivatalos szerv a kormánypártok kezében. Teljesen stabilnak és bebetonozottnak tűnik a hatalmuk. A migráció most épp századára csökkent a 2015-ös csúcsidőszak óta. Mitől félnek, mi miatt dühösek mégis folyamatosan a kormánypárti szavazók?


(Megjegyzés: a kérdés nem tőlem származik, Obama tette fel ugyanezt a kérdést a Trump-szavazóknak: https://www.youtube.com/watch?v=k-kJO7yAuGU)



2019. febr. 3. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Azért dühösek, mert még mindig nagy az ellenállás a Nemzethy Hősrendszerük ellen és nem valósult meg a Nemzethy Egység.
2019. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Obama nem ezt a kérdést tette fel, mert Trump még csak 2 éve van hatalmon, nincs kétharmada, a migráció pedig épp az elmúlt hónapokban erősödött fel igazán (Mexikó felöl).

Értem, hogy megpróbáltál párhuzamot vonni, de rossz eszközt választottál. :)

2019. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak egymásra dühösek, az ellenzéki és a kormánypárti szavazók, mert egyik sem érti, hogy a másiknak mi a baja.
2019. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Korrekció: Bocsánat, a kérdésben összemostam a kormánypárti politikusokat a kormánypárti szavazókkal, mint ahogy Obama is elkövette ezt a hibát a linkelt videóban. Természetesen nem a szavazók vannak hatalmon 2010 óta, hanem a párt, amelyre szavaztak.

A kérdésem mindkét csoportra vonatkozik, bár a motivációk nyílván különbözhetnek egy egyszerű választópolgár és egy politikus esetében.

2019. febr. 3. 22:41
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Én még nem találkoztam értelmes fideszessel.
2019. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Már miért lennének dühösek a kormánypárti szavazók?

Én nem vagyok dühös és a környezetemben levő kormánypárti szavazók sem dühösek. Jókat röhögünk rajtatok ahogy kínlódtok - itt is - és ennyi.

2019. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

a baloldal mindig imád fröcsögni, hogy a jobboldal nem szereti a demokráciát, nem tudja elfogadni a többség döntését


aztán amikor ellenzékbe kerülnek, akkor puccsolnak, bojkottálnak, sztrájkolnak...

2019. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintetek nekem ellenzéki szavazóként mi közöm van az ellenzéki pártokhoz, milyen közvetlen érdekem fűződik ahhoz, hogy győzzenek?

Ők nem az "övéim", ellentétben azzal, ahogy kormánypárti szavazók viszonyulnak a kormányhoz. Sokuk kifejezetten irritál. Nem ragaszkodom senkihez, nem sztárolok senkit. Csak azt gondolom, hogy nem egészséges, ha bármilyen erő túl sokáig van hatalmon!

2019. febr. 3. 23:26
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
történelmi léptékben nem a fidesz van régóta hatalmon, hanem a magát establishmentnek definiáló liberális körök, tulajdonképpen 1968 óta
2019. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Azért dühösek, mert felment a csirkefarhát ára.
2019. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!