Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki budapestiként...

Ellenzéki budapestiként leszavaznátok Tarlósra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert egy tavaly októberi közvéleménykutatás szerint 11 %-nyi ellenzéki szavazó is Tarlósra szavazna az idei önkormányzati választásokon.

2019. febr. 4. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem követtem a dolgot, mert nem vagyok pesti, de gondolom, aAttól is függ, mik az alternatívák.
2019. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik Karácsony lesz az ellenfele. Ennek ismeretében simán el tudom képzelni.
2019. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es: Szerintem ez egy rossz ötlet. Akkor inkább szavazzatok érvénytelenül, mintsem hogy feladjátok az elveiteket. Nem kell mindig dönteni, főleg, ha csak rossz választási lehetőségek vannak.
2019. febr. 4. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A főpolgármesterre, polgármesterre adott szavazatomat soha nem a pártszimpátiám döntötte el, hanem akit személyében alkalmasabbnak tartottam a posztra.

Ilyenkor nem érdekel egyik oldal politikai hablatya sem.

2019. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én Puzsérrel vagyok úgy, hogy nem lennék képesek rá szavazni. Mondjuk 5 éve is érvénytelenül szavaztam a főpolgis szavazólapon...
2019. febr. 4. 14:06
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Biztos nem, mert szerintem Tarlós csapnivaló polgármester. Erősen túl van értékelve, és nem igazán értem, hogy miért van az, hogy ellenzékiek, azaz nem-fideszesek körében is viszonylag népszerű. Valószínűleg mert Demszky utolsó évei levitték a mércét. Állítólag a város elképesztően fejlődik az utóbbi években. Mi van? Akik ilyesmit vizionálnak, azoknak javasolnám, hogy menjenek már el Varsóba vagy Prágába. Nem is Bécset említem most már. Tarlós még a metrófelújításhoz is alig tudott pénzt kikönyörögni a kormánytól, pedig állítólag a fővárosról van szó és annak legfontosabb közlekedési vonaláról. Kb a legnagyobb érdeme a közlekedésben, hogy építtetett pár km villamost. Hurrá. Egy kétmilliós városban ez tényleg óriási teljesítmény. Ezen kívűl én pl sosem hallottam őt megnyilvánulni a megfizetethetetlen albérletárakról, pedig az igazán lényeges dolog lenne, hiszen a fiatal pályakezdőket például elüldözi a városból. Ehelyett most is ugyanazzal fog kampányolni, mint 4 éve: húsz éve igérgetett hidakkal és metróhosszabbításokkal.


Egyébként én nem vagyok megrögzött antifideszes, bár nem szeretem őket. De szavaznék fideszes jelöltre, ha jó jelölt lenne. Pl Fürjes Balázs nekem szimpatikus lenne. Tarlós viszont jobban tenné ha nyugdíjba menne. Ő egy párezres városka élére való, nem egy milliós fővároséra.

2019. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Tarlós egy programok nélküli báb. Soha nem szavaztam rá és nem is fogok. Annyi a tudománya hogy előadja a bölcs megbízható nagyapót és ennyi. A 21. Századról és az ehhez illő városvezetésről meg végképp fogalma sincs. És még fideszes is vagyis köteles teljesíteni legyen akármekkora szemétség is a parancs. Mennie kell.
2019. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Soha, eddig sem tettem, ezután sem fogok ilyesmire vetemedni. Elegem van abból a pökhendi, imkompetens marionettbábuból.
2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Prágát már lehagyja Budapest. Tény, hogy szépen fejlődik.
2019. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi fejlődik szépen? És ebből mi az, ami Tarlós kompetenciájába tartozik?
2019. febr. 5. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!