Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik ellenzéki párt van,...

Melyik ellenzéki párt van, aki nem engedné be a migránsokat?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem az Orbán rendszert,nem akarok rabszolgatörvényt,nem tetszik az alacsony bérezés,nem tetszenek az oligarchák,nem tetszik hogy a gazdagok gazdagodnak,a szegények szegényednek,nem tetszik hogy leamortizálják az oktatást és hogy bem tesznek semmit az egészségügyért.

Viszont nem akarok migránsokat sem.A liberálisok biztos beengednék.A Jobbik meg nem tetszik a náci múltja miatt.Szóval igazából más lehetőség nincs.



2019. febr. 4. 21:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
43%
Te szegény agymosott, te. Ki mondta neked, hogy a többiek beengednék a migránsokat? Na ki? Tippelhetek?
2019. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
A Mi Hazánk.
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%
Nem mintha olyan sok migráns jönne ide, de aki netán jön, azt se engedné be senki
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 hollófernyiges ***** válasza:
50%
Ugye azt tudod, hogy a Fidesz is menedéket adott kb kétezer menekültnek (alig kevesebbnek, mint amit az EU kért) és ehhez jött még a húszezer ellenőrizetlen hátterű letelepedési kötvényes.
2019. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Hát pl.Karácsony Gergely is kimondta.

A Magyar Liberális Párt is 100%,hogy beengedné,Bősz Anett is migránsokkal fotózkodott.


Nekem valami konzervatív baloldali párt kéne,de olyan meg nincs

2019. febr. 4. 21:26
 6/36 A kérdező kommentje:
A Mi Hazánk egy nyíltan náci párt.Nem akarok sorkatonaságot meg ilyeneket,ezekre biztos nem szavazok
2019. febr. 4. 21:27
 7/36 anonim ***** válasza:
Ezt 2015-ben kellett volna feltenni, akkor csak a fidesz nem akarta, a többiek igen bár az ellenzék közben rájött, hogy a migráns simogatás nem hoz több szimpatizánst a szavazók körében. Szóval hallgatnak egy-két elvetemült kivételével.
2019. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem is csodálom, hogy neked alacsony a fizetésed. Ennyi ésszel örülj, hogy van mit enned.
2019. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Egyébként azt is borítékolni tudom,hogy a Fidesz szavazók igen nagy része nem szereti a Fideszt.Csak fél a migránsoktól,ezért inkább megszabazzák.

Az ismerősi körömben is sokan utálják,csak megszavazzák hogy ne legyen migráns

2019. febr. 4. 21:30
 10/36 Valaki Valamikor2 ***** válasza:
Azért az LMP,MSZP,PM, DK-át kihagytad
2019. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!