Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért vásárolnak sokan a...

Azért vásárolnak sokan a "magyar diszkontokban" mert kormányközeli?

Figyelt kérdés

Persze inkább öregek. Még gondolom a kormánypárti szavazók.

Silány az áru, mind a péksütemények mind a kenyér a hús pedig egyenesen szörnyű.... Olyan mintha a húst mosnak vízzel hogy frissebbnek tűnjön.


Ellenben a multiban kiváló minőségű minden.



2019. febr. 5. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak nem akar elmenni az öregasszony messzebb, mint a közeli CBA vagy Reál, aztán beéri azzal. A nyugdíjasoknak amúgy sincs valami nagy igényük, a csirkelábat leszopogatják jóízűen.
2019. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért még nincs minden sarkon multi...
2019. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy idős néni örül, ha a helyi boltba el tud jutni és nem fog neked 30-40 km-t utazni, vagy akár még többet. Mondjuk azért az túlzás, hogy a multiba minőségi lenne minden, a Tesco sem arról híres.
2019. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Inkább azért, mert jobb minőségű és olcsóbb mint a külföldi hulladék.
2019. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem, bmeg. Nincs más!
2019. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont h meg drágább is.
2019. febr. 5. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Én fidesz szavazó vagyok, de sose megyek cba-ba. Kenyeret a lipóti pékségben veszek, húst az ismerős hentesnél, havonta egyszer-kétszer valamelyik hipermarketbe is elmegyek, de azt nem nagyon szeretem, mert sok ott a proli.
2019. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

"Ellenben a multiban kiváló minőségű minden."


Ha ez igaz lenne akkor a michelin díjjas mesterszakácsok(nem csak nálunk hanem a világ összes pontján) téved. Mert ők kimondottan azt tanácsolják ha jót akar enni az ember tilos multikban összevásárolni a hozzávalókat.


Ennek egyszerű oka van. A multik tömeggyártott olcsó élelmiszert árulnak. A költséghatékonyság az alapelvük nem a minőség

2019. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Bolt és bolt között is van hatalmas különbség, akkor is ha multi vagy ha egy lánc tagja. Nálunk speciel a helyi tesco sem túl jó, a spar egyenesen ótvar, nincs ember, rosszak a pékárúk, magasak az árak és lottyadt a zöldség. A cba-ban ellenben udavriasak, magasan a legjobb minőségű húst ott lehet venni a városban és a legjobb pékárút is. Az áraik azonban magasak.

A szomszéd településen meg a tesco a legjobb választékban, árban, húsárúban és udvarias eladókban is, a spar is nagyon jó, a cba-jukba viszont inkább nem megyek be többször.

nem csak a lánc vagy a "márkajel" határozza meg az adott üzlet szinvonalát hanem az ott dolgozók is.

2019. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én régen videóztam, hogy kik járnak ilyen boltokba azzal a reménnyel, hogy ha hatalomra kerül a pártom szépen számon legyen kérve, hogy miért kell a fideszt támogatni, aztán megláttam a haveromat aki ugyan úgy anarchista mint én és számonkértem, hogy mégis mi a franc, és fidesz csicska lett, de nem, csak ott volt olcsó a royal. Azóta én is ott veszem azrán hétvégén olcsóbban be lehet rúgni.
2019. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!