Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK kemény szavakkal illette...

A DK kemény szavakkal illette Puzsért, a Fidesz előretolt ékeként jellemezték. Alkalmasnak tartjátok Puzsért főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

"Mint ismert: az LMP-s médiaceleb az elmúlt években rekedtre üvöltötte a torkát, úgy gyalázta az MSZP és a DK a politikusait, nyugger prolizta a baloldali pártok szavazóit."

Forrás: Nyugati Fény

[link]


2019. febr. 6. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Hajrá Puzsér!
2019. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Puzsér egy botrányhős.Mihez ért azon kívül,hogy másokat kritizál?És ebből él.
2019. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

#2


az én szívemet már elnyerte azzal, hogy nem állt be a "aki csótányt nem bírja az orbánt szereti" balos megélhetési kórusba

2019. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
#mayopuzser
2019. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hajrá Puzsér!!
2019. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Főpolgármester-jelöltnek nagyon jó, de főpolgármesternek már csapnivaló lenne.
2019. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Először az ellenzéket kell leváltani, utána a kormányt. Ebben tejesen igaza van Puzsérnak. Ezért nincs esélye a választáson.
2019. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Tartanék attól, hogy nem bírna magával. Ráadásul elveszítenénk az "aput" is. :-) Ennek ellenére szerintem lehetne jó vezető, ha meg politikusokkal állítom szemben, akkor biztosan. Politikusnak én már nem hiszek, bízni meg soha nem bíztam bennük.


Szerencsére nem vagyok fővárosi, így ebben a színjátékban biodíszletként sem fogok részt venni.

2019. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem, ahogy a debil koalíciót sem tartom semmire.
2019. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem. De nem ezért. Puzsér nem buta ember, de ilyen feladatra alkalmatlan. Tanácsadónak viszont el tudnám képzelni. Gyakran jók a meglátäsai, tudja, hogy "mit", de a "hogyan"-nal meggyűlne a baja.


Határozott véleménye van, egyenes ember, még ha nem is értek egyet vele sok mindenben.

2019. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!