Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Molnár Zsolt a fidesz trójai...

Molnár Zsolt a fidesz trójai falova az MSZP-ben? Nekem nagyon nem tetszik amit az az ember művel a hozzám legközelebb álló pártban. Kezdve azzal hogy kicsinálta Botka Lacit aztán ott az mtva-s ügye ami most derült ki.

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem a 888-ra akartad írni?
2019. febr. 7. 15:38
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

nem, teljesen jó helyre írtam :)

magyarázd már el, hogy miért szeretitek azt a bunkó bangót?!

2019. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De csak ha megírod mennyit fizet kopteres Tóni a tevékenységedért ;)
2019. febr. 7. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
A Fidesznek majdnem minden pártban van sőt inkább vannak trójai falovai. A DK az ahol biztosan nincs, de ők kicsik a világmegváltáshoz és az együttműködéshez sem elengedhetetlenek emiatt, az azóta elhullot Együttben sem volt, az összes többi pártban biztos lehetsz!
2019. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

ez annyira klasszikus bangónés "visszvágás"

tehát nincs érved, csak annyira elvakít az orbánfóbia, hogy nem veszed észre a gerendát a saját szemedben

2019. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:46: a DK-ban Gyurcsány a trójai faló. Én biztos vagyok benne, hogy Fletó titokban fideszes, olyan hatékonysággal verte szét a baloldalt.
2019. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi néhány választáson az MSZP általában véve többet tett a Fidesz sikeréért, mint maga a Fidesz.
2019. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az MTVA-ban az a része, hogy megbeszélte a zsarukkal, hogy megpróbálja rávenni a többieket, hogy jöjjenek ki...szerintem teljesen rendben volt.


De tényleg...kint van egy több ezer fős tüntető tömeg, azok a szerencsétlenek (mégha egyet is értük velük) pedig direkt arra játszanak, hogy kivitessék magukkal a rendőrőkkel, ahelyett, hogyha már a studóival nem tudnak foglalkozni, foglalkoztak volna a tüntetőkkel.

2019. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy viszont amiről most elkezdett hadoválni utólag, hogy így volt, úgy volt...na az már tényleg hülyeség. Egyenes beszéddel többre ment volna.
2019. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszont ő Botka szerint is besúgó.
2019. febr. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!