Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az öregek mit szólnak, hogy...

Az öregek mit szólnak, hogy be kell jelenteni, hogy fúrt kútjuk van?

Figyelt kérdés

Ezért megérte szavazni erre a kormányra.

Évi 120000 Ft lesz. Már sok öreg nénit hallottam felháborodni.

Egyébként eddig is volt erre törvény, de senkit nem érdekelt h be van e jelentve vagy nem, most viszont kötelező.



#Orbán Viktor #fúrt kút #adó #törpe #rezsim #sarc #kút adó #népsanyargató
2019. febr. 7. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kutam de fiatal vagyok.
2019. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És te mit szólsz hozzá? Örömmel fizeted ki a nemzethy kormánynak?
2019. febr. 7. 15:55
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Elnapolták ujjabb átgondolásig úgy hogy ne ilyesztgesd itt a jónépet kérdező.
2019. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Morognak kicsit, aztán elfelejtik.
2019. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

A kutakat eleve engedéllyel létesíthették volna, megfelelő iratok birtokában. Ha az meg lett volna akkor csinálva, akkor most nem kerülne semmibe odamenni és bejelenteni, hogy ott van a kút, így van a dokumentációja, oszt jó napot!

Amúgy hiába hisztizel senkinek nem kell fizetnie. Tavaly a bejelentés időszakában sem kellet és ráadásul fel is függesztették, hogy átdolgozzák a szabályozást, hogy ne is kelljen. Csak azoknak kell majd kicsengetni a fúrt kút bevizsgálásának és dokumentálásának költségét, akik nagyobb fogyasztók, mélyebben van a kútjuk - nekik meg eleve is meg kellett volna csinálniuk.

2019. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Így van ahogy az előttem író mondja.


De azért nyugodtan lázadozz, meg vízionálj forradalmat, szokásos ellenzéki módon... 😂

2019. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Így van . Gyakorlatilag a sima kerti kutakat azt hiszem csak bejelenteni kellett volna. Talán volt szó valami 3000 forint illetékről is.
2019. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Le se szarják, ettől nem lesz több engedélyezett kút. Nincs kapacitás ellenőrizgetni. Nagy mellénnyel bevezették a kutyachipeket is, fosatták a népet, senki nem ellenőrzi errefelé. Lehetne 10 kutyám is. Riogatnak még azzal is, hogy aki nem vágja a füvet, parlagfüves a kertje, vagy nem jégmentesíti a járdáját, annak is megy a dádá. Mi a valóság? 10 házból kettő előtt dzsumbuj és jégpálya, mégse dádázik senki. Nincs píz rá.

A nénik is max úgy buknak le, ha a másik néni felnyomja őket. Nem fogja, mert neki is illegál kútja van. Elfelejtődik az egész sztori.

2019. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
"Jaajj kedves Viktor úr, vigyen nyugodtan akármit, csak migráncsot ne lássunk!!" Valami ilyesmit szólnak.
2019. febr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd a disznót is be kell jelenteni, és hogy hány szál kolbász van a hűtődben.
2019. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!