Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fent vagyunk a Soros-listán?

Fent vagyunk a Soros-listán?

Figyelt kérdés
Aki nincs velünk, az ellenünk van?-Elv alapján, aki nem fideszes, az csak sorosista lehet? Itt tartunk?

2019. febr. 10. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt tartunk.
2019. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy DEMOKRÁCIÁBAN ezért a kijelentésért, (hogy mindenki aki nem fideszes, az SOROS), fel lehetne jelenteni O1G-t rágalmazásért is, nem?
2019. febr. 10. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Nos a válasz nem fog éppen tetszeni. Az ellenzéki politikusoknak számos olyan megnyilvánulása volt amire ezt rá lehet fogni! Mivel az ellenzék így összefogott ez bizonyos szempontból kicsit veszélyes is. Milyen meg nyilvánulásokra gondolok? Például az ellenzéki sajtóban a soros védő cikkek na meg ugye egyes politikusok is úgy állítják be mintha sorosnak semmi köze nem lenne a migrációhoz. Nem mondom hogy fen vannak a Soros listán de ha az EU-val értenek egyet akkor az EU-s migránscsomagokkal is! Egyébként nem csak nekünk van bajunk sorossal hanem pl Amerikaiaknak is tessék: [link] De atól még hogy egyes politikusaitok egyett értenek vagy védik Sorost ti nem vagytok fenn a listán!
2019. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok migránspárti, de a fideszt sem csípem. Na erre mit lépsz?
2019. febr. 10. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondtam én hogy az vagy? Atól hogy akiket pártolsz azok (nem mind) neked nem kell!
2019. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soros György listáján
2019. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan....amemnyit csépeltem nyilvánosan ezt a sza.,rházi orbánt, hetente fordult meg nálam az adóhatóság, meg az összes baa.sztatáara alkalmas felügyeleti szerv. Egy vállalkozásomat haza is vágták a gyakori vegzálással.
2019. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ehhez csak annyit hogy:


Rákosi éra: "Aki nincs velünk az ellenünk van"


ez megy most


Kádár éra: "Aki nincs ellenünk az velünk van"

2019. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!