Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem vagytok elkeseredve...

Ti nem vagytok elkeseredve azon, milyen lepukkant, csöves ez az ország?

Figyelt kérdés

Minden része lepukkant és igénytelen, még Budapest is, ahol ráadásul már nyugati árak vannak, csak azért mert ott vannak munkalehetőségek, vannak multi cégek, amelyek persze balkáni béreket nyomatják az itteni dolgozóknak, a kintiek kapják a rendes, emberi fizut.

El vagyok keseredve, a legtöbb ingatlan állapota putri, iszonyú régies, omladozó épületek vannak a legtöbb helyen. Az utcák állapota katasztrófa, kosz-piszok mindenhol. És arról még nem is beszélve ha valami baleset ér, akkor nincs aki ellásson, mert nincs orvos, meg ilyen apróságok.

Nem vagytok lehangolva, mert egy ilyen rossz országba születtetek? Külföldön minden csillog-villog, fejlett minden, mi meg itt vagyunk egy félig (vagy már teljesen) balkáni ország szülöttjeikét? Ti nem estek ettől depibe egy kicsit legalább? Mert én nagyon.


2019. febr. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
"Külföldön minden csillog-villog..." Eddig a pontig vettem (aránylag) komolyan a mondandódat.
2019. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Menj ki. Nem kár érted...
2019. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nezd minen viszonyitas kerdese, engem is zavar, h nemetorszaghoz, vagy ausztriahoz viszonyitva ocsmanyul neznek ki az utcak a hazak, de az emberiseghez kepest magyarorszag is a felso 10szazalekba tarzozik, ha zavar es nem szeretnel kikoltozni kulfoldre ajanlom a gazdagabb aglomeracios falukat varosokat, olcsobb is es joval szebb is mint Budapest. Pl Telki, Solymar, Nagykovacsi, de biztos vannak mashol is... szerintem jo dolog h mindig a jobbakhoz merjuk magunk mert igy motivaltak lehetunk a fejlodesre de gazdasagilag sehol se allunk sajnos meg ezektol az orszagoktol.
2019. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem az zavar leginkább, hogy az általad felsorolt dolgok többsége nem is szegénység vagy pénzhiány miatt van, hanem egyszerűen igénytelenség miatt.
2019. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mert tervezek lelépni innen.
2019. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külföldön minden csillog villog? :D


Te valami speciális vagy?

2019. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!