Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tetszik egyeseknek...

Miért nem tetszik egyeseknek a Miniszterelnök Úr új családtámogatási programja?

Figyelt kérdés
Mi egy fiatal pár vagyunk a barátommal, most tervezünk összeházasodni. Nagyon szerettünk volna gyereket de sajnos ketten annyit sem keresünk hogy eltartsuk magunkat, így a gyerek szóba sem jöhetett. Viszont ahogy meghallgattam Orbán Viktor Miniszterelnök Úr beszédét, rögtön a telefonért nyúltam hogy elújságoljam a páromnak. Sajnos Ő jelenleg is dolgozik vasárnap este, különben nem tudnánk kijönni a hónap végére. De Orbán Úr új családtámogatásának köszönhetően rögtön tudtam, hogy nem kell feladnunk közös álmunkat a párommal, a gyereket, hiszen Orbán Úr áldásos munkájának köszönhetően megteremtette ezt a kedvező lehetőséget nekünk, amivel mi természetesen élni is fogunk. Így a jövőben 4 gyermeket tervezünk! Alig várom már, olyan izgatott vagyok! Nem is tudom hogy köszönjem meg Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak ezt! Eddig úgy döntöttünk, hogy bár nagyon szerettünk volna, de anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé azt hogy adományt küldünk a Miniszterelnök Úrnak a levélben kapott csekkel, de ezek után ez a minimum! Így a legkevesebb amit tehetünk hogy egy tisztességes összeget adományozunk a Miniszterelnök Úrnak hálánk jeléül! Egy jövőbeli boldog nagy család nevében köszönjük szépen Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak áldásos munkáját! Csak a FIDESZ mindörökké!<3
2019. febr. 10. 19:43
 1/8 szántóvető ***** válasza:
100%

"de sajnos ketten annyit sem keresünk hogy eltartsuk magunkat"

majd leváltják a miniszterelnök uradat és akkor mehetsz munka után az utcára kurvulni hogy éhen ne haljatok.

2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem unod még ezt, nincs jobb vasárnapi programod trollocska?
2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én még azt hittem, hogy írónia, amikor betűről betűre ugyanezt leírtad máshová is. Szép, megható propaganda szöveg. Potyognak a könnyeim. Hányan hoztátok össze a központban? Várható esetleg szórólap formájában is? :D
2019. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Stadiont akarok szülni a Führernek most rögtön!
2019. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
ez inkább egy klassz cinizmus,nem pedig propaganda:)
2019. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Egy parlamenti ciklus 4 év. Egy gyerek felnevelése 18 év. Ki garantálja, hogy 2, 4, 8 év múlva nem törli el valaki ezt a támogatást ? Egyik napról a másikra mint a lakáskassza állami támogatását.

Inkább a bérszinvonal emelésére tegyen intézkedéseket aztán a többit bizza rám. Felnőtt ember vagyok nem kell gyám.

2019. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Röviden: ahelyett, hogy arról gondoskodna, hogy az ember képes legyen eltartani magát és a családját, inkább arról szólb hogy még jobban függjön az államtól és ki legyen szolgáltatva a mindenkori hatalomnak. Csak ennyi a gond...
2019. febr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert szokás szerint azoknak kedvez, akik már amúgy is gazdagok. A probléma az, hogy amíg ilyen nevetséges fizetések vannak az országban (már Romániában is magasabb a minimálbér, mint nálunk), addig sok pár azt is meggondolja, hogy egyáltalán egy gyereket bevállaljon. Hiába dobja oda a kormány, hogy 4 gyerek után szja mentes lesz az anya, semmire nem megy vele az, aki mondjuk 20 éves és 200 ezer forintot sem éri el a fizetése.
2019. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!