Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó, jó ez a sok család támogat...

Jó, jó ez a sok család támogatást, de azok, akik szinglik/nem akarnak gyereket/nem tudnak gyereket vállalni/nem akarnak összeházasodni valamilyen okból, nekik mit nyújt a kormány?

Figyelt kérdés
Nyílván én sem várom el, hogy minden ember kapjon 10+10 milliót meg szja mentességet stb,mert ez nem helyes de ahogy látom a nagycsaládosok "mindent" megkapnak, a gyerek nélküliek meg kb. semmit. Mivel érnek kevesebbet ezek az emberek? Mit nyújt számukra a kormány?
2019. febr. 10. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

De mit adtak nekünk a rómaiak?

Nem vagy kicsit nevetséges?

Ja, de.

2019. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Mit szeretnél? Mit nyújtson neked a kormány?
2019. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Aki nem akar gyereket, családot, egymaga akar élni, azt miért kéne támogatni? Az tud egymaga is boldogulni. A támogatásokat azért a nagycsaládosok, gyerekes családok kapják, mert ott több ember életfenntartása a cél.

Nem ér kevesebbet egyedülálló személy, de ők könnyebben tudnak spórolni pl: lakásra mint azok akiknek 2-3 kis gyerekük van. Mondom ezt úgy, hogy sosem kaptam semmiféle támogatást, sőt még segélyen sem voltam soha.

2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Jóval kevesebbet nyújt nekik. Nem érnek kevesebbet, de a kormány érdeke, hogy szülessenek gyerekek. Őszintén nem tudom, hogy ezek a támogatások mennyire ösztönöznek gyerekvállalásra, de elvileg nem igazán ösztönzik az embereket.
2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
A kormány valójában nem a szülőket, hanem a gyerekeiket támogatja. Ahol nincs gyerek, ott nincs kit támogatni.
2019. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk a LTP jó volt, bárki köthette gyerektől,kapcsolattól függetlenül, de azt is elvették.
2019. febr. 10. 21:55
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
A kormány l*szarja a szingliket, lehetőleg vállalj gyereket akkor is, ha alkalmatlan vagy rá, ha a hátad közepébe sem kívánod, ha nem tudod eltartani a támogatásokkal együtt sem, ha nem értesz hozzá, a lényeg, hogy szaporodjál, lehetőleg 1 gyerek/év tempóban 20-tól 50 éves korodig.
2019. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, csak látszattámogatások vannak. Ismersz olyan 3 gyerekes családot aki fel tudta venni a CSOK-ot? Én sem. Ez a támogatás igazából nem a családoknak szól, csak az a célja, hogy aki eleve is gazdag, az legyen még gazdagabb, ennyi.
2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted kik fizetik a nagycsaládosokra kiadott pénzt?

A többség...

2019. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Időpont ma 21:57

Én ismerek több olyan 3 gyerekes családot, ( sőt 2 gyerekes családot is) akik megkapták a CSOK támogatást.

2019. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!