Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg fizetős lesz a 444? :O

Tényleg fizetős lesz a 444? :O

Figyelt kérdés
A kommentek között olvastam, hogy többen írták és habár csak passzív olvasója vagyok és nem szoktam hozzászólni, de a kommenteket mindig olvasgatni szoktam, mert nagyon jó dolgokat írnak le az élet számos területével kapcsolatban, akár gazdasági, társadalmi, karrier vagy a mindennapi élet területén. Na, szóval okos és tanult emberek írosgatnak érdekes dolgokat, de a cikkek is alapvetően jók szoktak lenni és sokszor jót röhögök némelyiken. Szeretem az oldal szarkasztikus, őszinte stílusát, de az előfizetést sajnos nem fogom tudni magamnak megengedni, mert még tanuló vagyok. A fizetőssé válás egyébként szomorú is egyben, mert ez azt jelenti, hogy ezek a kormánykritikus oldalak egyre jobban ellehetetlenülnek és nemhogy javulna a helyzet, de egyre kisebb az esélye, hogy ezt a rendszert valaha is le lehet váltani és újra megtapasztaljam milyen demokráciában élni (ami jelenleg nem létezik és lehet még ez a kérdés sem fogja megélni a mai estét). Állítólag a hvg és hír24 is ilyen privát oldal lesz hamarosan.

2019. febr. 11. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, de a HVG és a 24.hu alatt is erősen rezeg a léc.
2019. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, hogy írod te is.
2019. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
A Facebookra is azt mondták hogy fizetős lesz meg még számos oldalra és mégsem lett az. Nem tudom pontosan miről van szó nem hiszem de nem zárom ki a lehetőségét.
2019. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ez már tavaly év végén is felmerült, de csak mostanra vált "biztossá";


[link]


Sőt, ebben a mostani interjúban Uj Péter az RTL helyzetét is bizonytalannak látja. Azért szomorú ez, mert így belegondolva ezek után már tényleg szinte nem maradna semmilyen független vagy kormánykritikus média, és azért ez hatalmas probléma.. Bár Fidesz oldalon nyilván ez a cél hosszú ideje, sajnos.

2019. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

De furcsa, hogy elvileg mind az ország legnézettebb csatornája, mégse tudnak megélni.

Megy a kamu már megint.

2019. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

"Azért szomorú ez, mert így belegondolva ezek után már tényleg szinte nem maradna semmilyen független vagy kormánykritikus média, és azért ez hatalmas probléma.."


nem.

nem ez a probléma.

ez csak tünet.


a probléma az, hogy a magyarországi baloldal/ellenzék stb. nevezd, ahogy akarod nem fogja fel, hogy áldozni is kell azért, ha valamit el akar érni.

rengeted ember sírt a népszabi beszántásánál is, de hány volt olyan közöttük aki előfizető volt? hány volt rendszeres vásárló? 2016-ban 37e ember (ennyi volt a példányszáma) gondolta úgy, hogy aktívan pénzt tesz a dologba. akkor mégis mire számítottak?

2019. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

#6

"nem fogja fel, hogy áldozni is kell azért, ha valamit el akar érni."

Áldoznak azért, hidd el. A helyzet az, hogy ekkora ellenszélben lehetetlen fenntartani bármilyen médiát. Láttuk már azt is, ahol volt tőke bőven, igény is lett volna, de mégis az egyetlen ésszerű lépés előbb-utóbb ugyanaz, abbahagyni. A vége mindig ugyanaz lesz. Értelmetlen, veszteséges üzletet senki nem fog évekig tolni, ld. Simicska se véletlenül szállt ki teljesen.

2019. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben van szerepe a reklámblokkolóknak is (Adblock, uBlock és a többi). Általában reklámblokkolás párti vagyok egyes tolakodó reklámok miatt, de azokon az oldalakon amiket gyakran olvasok, ki szoktam kapcsolni. Ezért ki van kapcsolva nálam a reklámblokkolás például a Prohardveren és még sok már helyen.

Csak ki kellene írniuk egy kérést bekapcsolt blokkolót észlelve, hogy kapcsold ki a reklámblokkolót és támogasd ezzel az oldalt. A fórumhoz meg létrehozhatnának egy fizetős VIP részt, ami gyorsabb moderációval és komment megjelenéssel jár.

Ha teljesen fizetőssé teszik ezek az oldalak magukat, akkor azzal lassan végük lesz. Szerintem túlbecsülik azoknak a számát, akik fizetnek majd. Ingyen sokan olvassák ezeket, de pénzért már jó, ha a fele fogja.

2019. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Áldoznak azért, hidd el."


:D

Ha áldoznának, menne, csak épp szarnak rá.

2019. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Áldoznak azért, hidd el."


mit? mert pénzt nem, az biztos.


"A helyzet az, hogy ekkora ellenszélben lehetetlen fenntartani bármilyen médiát."


milyen ellenszélre gondolsz? az újságíróknak fizetést kell adni? fizetni kell a számlákat? vagy mire.

ja, hogy arra, hogy nem dől az állami pénz a fenntartásra? ellenzékkel ez elő szokott fordulni. nem is szokás erre építeni. csak minálunk.


igény van, de mégis értelmetlen és veszteséges? azt hogy? ja, úgy van igény, hogy fizetni ne kelljen érte. ja, úgy igény mindig van.

pont erről beszéltem.

2019. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!