Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért csak a cigányoknak...

Orbán miért csak a cigányoknak küld fát?

Figyelt kérdés
Semmi rasszizmus, de nem hiszem el, hogy a szomszéd egyből kapja a fát, a kiló krumplikat, meg a lakhatási támogatást, Bözsi utalványt, én meg nézem, hogy kedden, vagy szerdán egyek, arról nem is beszélve, hogy mindennap lakodalmakat tartanak, és Dögös Robira mulatnak, szólni nem merek, mert féltem az egészségemet, milyen országban élünk?

2019. febr. 11. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
ez mondjuk jó kérdés. úgy is lopnak maguknak, minek akkor még küldeni is
2019. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2019. febr. 11. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert például én úgy hallottam hogy Judith Sargenti szerint mi üldözzük a cigányokat! Meg ugye a hajléktalanokat is de az nem össze mosandó a romákkal!
2019. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom bemegy a cigány kisebbségi önkormányzathoz, ott keresnek egy írni tudó embert, megíratják a kérvényeket, másnap már viszi is a polgármester személyesen a fát, meg krumplit, még be is gyújt, nehogy fázzanak a cigányok.

Menj be te is a magyar kisebbségi önkormányzathoz!

2019. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Szereti a népét, ott támogatja ahol tudja.
2019. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pupusz ***** válasza:
96%
Aki bemegy az önkormányzathoz, igazolja, hogy rászoruló, az bekerül a rendszerbe és kap juttatásokat, köztük fát is. Ahhoz viszont tényleg nagyon csórónak kell lenni, sok gyerekkel. Ezen feltételeknek leginkább a cigányok felelnek meg. Ezért.
2019. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor miből telik a lakodalmakra? Kisebbségi húsokra(cigány pecsenye stb)
2019. febr. 12. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy az uzsorás barátjuk ad rá nekik, meg lehet az is, hogy belendül a vasbiznisz, vagy sikerül eleget koldulni, vagy épp érkezik valami pénz, talán rendkívüli segély. Esetleg valamelyik kölök drogot meg tesztót árul, és sikerül kunyerálni tőle pár tízezret.
2019. febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pupusz ***** válasza:
96%
7-es vagyok. A cigányoknál volt szokás leginkább fekete jövedelem, illegális jövedelem és előadni a full csórót, levenni az aranyakat, ha önkormiba mennek, előadni a rászorulót. Magyaroknál ez nem annyira volt szokás, mert szégyellték, hogy szegények, nem akarták, hogy megszólják őket, inkább megoldották maguk, elvállaltak rosszul fizető munkákat is. A cigányok szeretnek visszaélni hátrányos helyzetükkel, megkülönböztetésükkel, úgy vannak vele, hogy ami jár, az jár, semmit sem hagynak ott. Más kultúra. Persze magyarok között is vannak már ilyen sz..evő típusok, akik munkahelyről hazalopják a wc papírt, mert ingyen van, sorban állnak ingyen kajáért a nyomorultak közé, mert ingyen van stb. Szóval azért már régen nem rassz függő. Kinek mi fér bele. Vannak, akiknek minden. Vannak, akik sportot űznek a rászorultságukból és életük végéig ebből akarnak megélni. Eszük ágában sincs lemondani róla soha, még merciben ülve sem.
2019. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Közvetve az kapja a fát, akitől egyébként elhordanák.
2019. febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!