Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem szeretek dolgozni...

Ha én nem szeretek dolgozni és nem akarok családot, akkor húzzak el Magyarországról?

Figyelt kérdés

26 éves, fiatal férfi vagyok és nekem bőven elég a 40 órás munkahét, abból akarok megélni. Családot sem akarok, legalábbis még nem, aztán majd később kiderül, hogy van-e hozzá kedvem. Biciklizni járok, motorozni, túrázni, futni és szeretek csajozni is, emellett pedig a történelem és a politika a hobbim, imádom a régi sztorikat bújni, most éppen az orosz forradalom története érdekel. Most is ott tartok, hogy ha háromszor ennyi szabadidőm lenne, még azt is kevésnek érezném, elképzelni sem tudom, hogy akik az egész életüket munkával töltik, azok hogy bírják a semmiről nem szóló életüket és hogy micsoda unalmas, besült tagok lehetnek, akiket semmi nem tud érdekelni, csak a meló.

Az én "fajtámnak" nincs helye az országban?



2019. febr. 11. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Hogy hova jársz biciklizni és mi érdekel téged, ne haragudj, de egyáltalán nem érdekel, magánügy.


Ha nem akarsz családot, semmi gond, bár csokot nem kapsz, de egy kisebb lakást meg fogsz tudni venni, ami elég is a csajozáshoz meg a hobbijaidhoz. Nem sokkal vagy kijjebb, egy használt lakásra elveszítesz 2-3 millió forintot, de nem kell gyereket nevelned, ami alsó hangon is a többszöröse ennek.


Ha büdös a munka, az már más kérdés. Akkor nem csak Magyarországon, de máshol se nagyon van helyed. Szerencsét lehet próbálni, de nem sok helye van a balfékeknek külföldön sem.

Én 40 órában dolgozom, szeretem a munkámat és megélek belőle. Bár nem értek egyet a kormány számos intézkedésével, nem másban keresem a hibát a saját életemmel kapcsolatban.

2019. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Ki zavar a biciklizésben, motorozásban, túrázásban és az orosz forradalom történetének tanulmányozásában?
2019. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Drazicc ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz dolgozni akkor tényleg Nyugat Európa a megfelelő hely neked, viszont mielőtt odaérsz dobd el a papírjaidat és fesd be magad kicsit korommal, növessz szakállat, mert ott a segélyt bőrszínhez mérik.
2019. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért a "nem akarok dolgozni" és a "bőven elég a 40 órás munkahét" között elég nagy a különbség.


DE azért igazad van.

2019. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ezt neked kell belül érezni, hogy hajt -e el téged valami.
2019. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, hiányozni nem fogsz senkinek, az biztos. A saját "fajtádnak" sem.
2019. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért szóljátok le mert nem akar rabszolgaként 3 műszakban 12 órázni? Inkább az lenne a normális amit ő akar
2019. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
66%

A kerdezonek igaza van. Nem azt mondja (bar a bevezetesebol arta enged kovetkeztetni), hogy o ingyenelo semmirekello, hanem o igenis a 40 oras munkahatbol akar megelni. Hulye az aki 60 orabol akar megelni.

Es, hogy nem csak egyszeruen egy befasult emberkent akarja leelni az eletet ...hanem elni is akar...ebben is igaza(d) van. En is igy lattam/latom az eletet (most 53 evesen is) Soha nem akartam csaladot. Mostviszont egy 28 eves no terhes a leendo gyermekemmel.Es Angliaban elek.

Hagyd te is ott azt a birka helyet.

2019. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Birka hely"? Úgy tűnik, Angliában sem ragad rá mindenkire az a régi, híres angol jómodor.
2019. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!