Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz adóemelés az új családtám...

Lesz adóemelés az új családtámogatás miatt?

Figyelt kérdés
Ugye azt a pénzt elő is kell teremteni és gondolom lopni nem fognak kevesebbet hogy maradjon erre, meg a stadionépítést se fogják mérsékelni.
2019. febr. 11. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy az egészet lenyeli az infláció
2019. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Látom nagyon nem fér a fejetekbe, hogyan létezhet hogy egy kormány amelyik szerintetek mindent ellop, az nem csak építkezik, fejleszt, adósságot csökkent, de még erre is van elég pénz a kasszában náluk. Miközben kedvenceitek semmit nem tudtak építeni, csak elvettek tőled és még az imf gigahitelt is fel kellett venniük a szimpla működéshez.

Mi lenne ha felfognátok végre, hogy bizony akkor és ők loptak meg titeket - nem kicsit, nagyon - és elqrták. Mert így is lehetett volna.

2019. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Valakinek ezt is ki kell fizetni.

Én meg hiába dolgozok éjt nappallá téve, engem semmivel sem támogatnak, én csak befelé fizetek a rendszerbe. Most megint az én pénzemből akarnak osztogatni. Kezd nagyon elegem lenni ebből.

2019. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
#2 Nem tudod igazándiból miről van itt szó? Elkényelmesedtek és nem akarnak dolgozni, sem adózni se semmit csinálni. Minden jónak van rossz oldala de minden rossznak van jó is ezt ők nem lássák! Nyugati fizetést szeretnének és nyugati életszínvonalat de ez nem lehetséges! Már ezerszer leírtam miért de ha kell megint lefogom és nem nem a kormány tehet róla. Egyszerűen elkellene menni dolgozni. És kihagynak egy ilyen lehetőséget hogy kereshessenek a túlórával. Amúgy pedig ők voltak felháborodva a vasárnapi zárva tartások miatt! Nem túlórával akarnak keresni megértem oké. De ne mond már hogy nem nőnek a bérek meg nem fejlődik a gazdaság. Igen ezeknek ára is van mert ingyen semmi sincs. Nincsenek bérbefagyasztások nincsenek megszorítások jól élünk de ez sem jó!
2019. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

#2 hol építkezik? Mit fejleszt? Lölőt igen, azt fejleszti. Mást max az EU fejleszt, meg a multik, de előbbit is alacsony hatékonysággal, mert az elvtársak a fidesznél szétlopják.


Persze hogy lesz adóemelés, folyamatosan vannak.

2019. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

A Csok akkora siker volt, hogy 10 alatt 75 ezer gyereket vállaltak be. Közben ennek 5x-se kéne. Kb 40-50 ezer család. Hány család is van magyarországon 2-3 millió. Ebből látszik azon kívül, hogy felhajtotta a lakás árát, kb. Semmire nem volt jó a Csok. Ráadásul tavaly születésszámban sikerült minden rekordot alulmúlni.

Ne izgulj, nem sok embert fog ez érinteni. Egy gyerek felnevelése 40-50 millió, háromé 120-150, és ehhez ad a kormány 10 gurigát. :D

2019. febr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!