Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európa (elsősorban Nyugat-Euró...

Európa (elsősorban Nyugat-Európa) észbe fog kapni, hogy a problémáira a gyógyír a Kereszténység, mielőtt túl késő lesz?

Figyelt kérdés

Szerintem a legtöbb probléma a mai Európában arra vezethető vissza, hogy az emberek elfordultak a Hittől és az Egyháztól.


Ez az oka annak, hogy a hagyományos, társadalmat működtető értékrend és a Jézusban való hit által adott lelki stabilitás helyett mindenki a saját feje után megy ezerfelé, egész országok kerülnek a társadalmi összeomlás szélére.


Vannak például ezek a radikális LMBT-jogvédők, meg feminista SJW-k akik szerint melegházasság, abortusz, és családellenes nőjogok kellenek.


Az Egyház azonban tiszta szabályokat fektet le, amiknek betartásával már is kinullázhatnánk az ilyen aktivistákat és foglalkozhatnánk a valóban fontos dolgokkal:


-Azonos neművel való szexuális kapcsolat bűn


-Házasságon kívüli szex bűn


-Abortusz bűn


-A férfiak és a nők egyenlőek, csak különféle szerepekre teremtette őket az Isten, amik kiegészítik egymást:


A férfiak erősek, erőszakosak, és jobban bírják a fizikai megpróbáltatásokat és kevésbé áldozatai érzelmeiknek, ezért nekik kell dolgozni, vezetni a családot, az országokat, katonának menniük, és pappá, szerzetessé lenniük.


A nők ezzel szemben gondoskodóak, érzelmesek, és ők tudnak szülni, ezért nekik kell gyerekeket nevelniük, vezetni a háztartást, és apácává válniuk.



Az sem kérdéses, hogy meg kell keresztelni a gyerekedet és keresztény hitre kell nevelni:


-Először is egyházi esküvőn erre esküsznek fel a párok, és a keresztelőn a keresztszülők.


-Másodszor pedig amely gyereket nem keresztelik meg és meghal, az a Pokol Tornácára kerül. Nem részesül kínzásban, de Isten hiányában lesz a halála után. (Bár erről manapság már vannak viták)



Tele vannak az országok ezotériában hívőkkel, és ilyen techno-őrületekkel, akik fel akarják tölteni az agyukat számítógépekre, vagy robotokká akarnak válni. A vallás ezekre is választ adna:


-Mennybe jut az aki hisz Jézusban, elfogadja az ő áldozatát, és meggyónja bűneit, és a végítélet után Életre támad fel újra egyesülve a testével a Paradicsomban.

Ez sokkal jobb, mint bármely ezó-szellemesdi vagy robotlét, és nem kell hozzá semmi, mint elfogadni az emberiség megváltóját, Jézus Krisztust



Az erős kereszténység az ellen is védené Európát, hogy az Iszlám nyerjen teret a kontinensen. Ezellen a jelenlegi világi kormányok és vallástalan nyugat-európaiak tehetetlenek.



Mindent összevetve a Kereszténység normalitást és stabilitást adna a kontinensnek. Viccesen még a South Park-ban is megmondta Maxi Atya, hogy "És amikor az emberek elfordulnak Istentől, akkor csinálnak olyanokat, hogy például a szájukkal szarnak egyet!"



2019. febr. 12. 15:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen, mert amíg az Egyháznak komoly befolyása volt, addig annyival jobb volt minden! Ja várj! *gyorsan átfut az elmúlt 2000 év történelmén* Bocsi, mégse...
2019. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Addig bírtam olvasni az irományodat, hogy "A házasságon kívüli szex bűn". Isten irgalmazzon, hogy nehogy valaha is ilyen "Iszlám Állam" típusú fanatikus keresztények jussanak uralomra Európában.


45F, keresztény lelkész

2019. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Molyember ***** válasza:
93%
A hozzád hasonlókat összezárnám egy szigeten a muszlim szélsőségesekkel. Nem csak Európa, az egész világ fellélegezhetne.
2019. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Na ja és szerencsétlen papok legalábbis a római katolikusok nem alapithatnak családot.

A kereszténység nevében is indítottak nagyon sok háborút, és fegyverrel is terjesztették a kereszténységet.

Na meg a pápa világi hatalma és fényűző élete.

Luther Márton már értem mit akart és igaza is volt.

2019. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
92%
"Hála Isten", hogy már nem vagyunk kötelesek más hitét utánozni, hanem abban hihetünk amiben szeretnénk.
2019. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem teljesen értem a dolgot, szerintem azért, mert nem ugyanarról a keresztény egyházról beszélünk.

Én "keresztény egyház" címszó alatt arra a gyülekezetre gondoltam, amely a krisztusi szegénységet búcsúcédulák vásárlásával valósította meg (bűnbánat pénzért, a hülyének is megéri), királyok házasságait érvénytelenítette mindenféle politikai játszmák részeként, a "szeresd felebarátodat, mint önmagadat" elvet pedig azzal hangsúlyozta ki, hogy a papok még meg is áldották a katonavonatokat, amik vitték a húsdarálóba a golyófogókat.

Ebből a csürhéből én inkább nem kérek, mert pontosan olyan romlott, mint azok az emberek, akik elfordultak tőle.

2019. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pedig Odint kell követni.

Harcolnánk a területünkért, sőt hódítanánk is. Az árulókat pedig a vérsassal végezzük ki.

2019. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Először számoljatok el a pedofil papjaitokkal az mohó pénzéhséggel meg a többi disznósággal.

Erre mondják, hogy kritikai érzéke igen fejlett most már fejlessze önkritikai érzékét.

2019. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

“A férfiak erősek, erőszakosak,”

Ez hülyeség.A lányok sokkal erőszakosabbak.Mindig is egy agresszív vadállat csajra vágytam,aki a farkamat is leharapja ha kell

2019. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Még egy valláskárosult troll.
2019. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!