Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből lenne eltartva, felnevel...

Miből lenne eltartva, felnevelve 4 gyerek?

Figyelt kérdés

Értem én h sok támogatás lenne, de ezt egy tollvonással el lehetne törölni, ahogy nagyon sok mindent. A gyerek viszont ott van. Na meg ha nem megfelelő a munkahely, nem keres eleget a szülő akkor ismét probléma van.

Értem én hogy egy gyerek kevés, 2 esetén is csak a két szülő van reprodukálva, de 3-4-5 gyerek már sok, mire annyit felnevel a mai világban ég család belerokkan. Nem kádárizmus van, nem úgy van minden mint akkor.



#gyerek #politika #szaporulat #reprodukciós szám
2019. febr. 12. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem csináltok megint olyan baromságot mint 1994-ben meg 2002-ben, és nem hisztek megint a ballibek hazugságainak, akkor nem lesz olyan kormány (ismét) amelyik visszavonja a családtámogatásokat és nem lesz ilyen probléma.

Ha igen, akkor 4 évig szívni fognak a családok, aztán az összes többi ember (ahogyan történt 1994 és 2002 után is már) és újra megszavazzátok azokat akik visszahozzák a családtámogatásokat.

Szerintem 2 hülyeség már túl sok is volt, tanulni kellene belőle és a hibát (plána ha ilyen hatalmas) nem kellene megint elkövetni. Akkor nem lesz gond.

2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Volt már több vezető aki ezeréves birodalomról szónokolt, aztán mégsem úgy lett.

Normális fizetés kellene nem támogatás. Hányingerem van ettől a szótól.

2019. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Azért kell 3-4'mert másbegyet vagy egyet se vállal.
2019. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hitelből, plusz abból amit befizetsz az adódból.
2019. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cro-minyon ***** válasza:

Abból, amiből Afganisztánban vagy Nigerben: [link]


Itt láthatod, hogy van sok gyerek. Nem éppen Németországban...

2019. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cro-minyon ***** válasza:
Sajnos a magyar nemzet egyébként nagyon hajlamos felületesen választani. Nem tudjuk megbecsülni a biztosat, megbízhatót. Ez történelmünk egyik alapja. Ma nincsen kétértelmű kérdés a politikai stratégiai gondolkodást tekintve, indokolatlan a megosztottság és a hezitálás. Ehhez képest kettészakadt az ország... Ismét... A semmire... A fejekben létező létbizonytalanságra...
2019. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!