Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "kormányváltás...

Mit gondoltok a "kormányváltásig nem szülök" mozgalomról?

Figyelt kérdés
A facen terjed, egyre több fiatal nő határoz úgy, hogy a gyermekvállalást a kormány leváltásához köti, mert az Orbán rendszert nem érzi biztonságosnak a gyermeke számára. Nem lenne jobb ha inkább lemondana az Orbán kormány, hogy megálljon a népességcsökkenés és a nők újra merjenek gyermeket szülni?
2019. febr. 12. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Értem. Én meg majd kiírom a face-re, hogy amíg ők nem szülnek, addig én meg nem eszem békát. És?

Én éppen úgy soha nem ennék békát, semmilyen körülmények között, mint ahogyan ezek a "nők" nem szülnének gyereket soha.

2019. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem is feltétlen kell ehhez mozgalom, elég józan gondolkodásúnak lenni, hogy egy népnyomorító féldiktatúrába aminek nincs jövője nem szülök gyereket, ha még magam sem tudom eltartani. Persze jó a kezdeményezés, de szerintem akinek van egy kis sütnivalója és egy hétnél tovább tervez előre, az magától is rájön hogy a Fidesz új akciója csak látszat-támogatás. Itt két megoldás van, vagy sürgősen kormányt váltani és elszámoltatni, vagy pedig irány külföld. Mindkét esetben csak ezután jöhet a gyerek, ha lesz jövője, lesz miből felnevelni. Meg főleg ha nem akarod hogy egy biorabszolga legyen ha felnő.
2019. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Helyes, ne szüljenek! Legalább kevesebb fog családipótlékra menni az adómból.
2019. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
A másik meg, hogy gyerekes nő nekem már nem kell, úgyhogy a szüléssel csak csökken a potenciális partnereim száma.
2019. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszik. Megspórolnak maguknak egy csomó nyűgöt, ami a gyerekkel jár, amit amúgy is csak társadalmi nyomásra szülnének meg. Ha szívből akarnának gyereket, akkor nem a kormányhoz kötnék. Aki meg csak azért szülne, mert mások is sokan azt csinálják, az csak saját magával meg a leendő gyerekével tolna ki.
2019. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Mivel nem Orbántól tervezek gyereket neki nincs sok köze a szülésemhez.

Jobb körülményeket is eltudnék képzelni egy gyerek felneveléséhez, de semmi garancia sincs arra,hogy más vezetése alatt jobban élek majd.

2019. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Kormányváltásig nem szarok! 😂
2019. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Pont klimaxosak lesznek kormányváltásra, úgyhogy legalább az ilyen nem szaporodik.
2019. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Komolytalan.

És ehhez több magyarázat nem kell!

2019. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Egész jó. Azt mondták, hogy kormányváltás után fognak? És hány gyermeket?

Akkor lenne hiteles, ha ezek a nők összeköltöznének egy helyre, hogy ott várják ki a kormányváltást. hogy lássuk, hányan vannak. És kb hány évesek, mert az sem mindegy, hiába végeznek még 50 fölött is beültetéseket.

2019. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!