Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "kormányváltás...

Mit gondoltok a "kormányváltásig nem szülök" mozgalomról?

Figyelt kérdés
A facen terjed, egyre több fiatal nő határoz úgy, hogy a gyermekvállalást a kormány leváltásához köti, mert az Orbán rendszert nem érzi biztonságosnak a gyermeke számára. Nem lenne jobb ha inkább lemondana az Orbán kormány, hogy megálljon a népességcsökkenés és a nők újra merjenek gyermeket szülni?
2019. febr. 12. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Én csatlakozom. Sőt fogadom, hogy utána sem fogok szülni. Egy ellenálló.

80/F.

2019. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Aztán ezzel kegyetlenül kibabrál Orbán Viktorral az idiótája, mit ne mondjak! :D:D:D
2019. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 mindentudó99 ***** válasza:
76%
Csak az idióták nézik ki van kormányon ha gyerekvállalásról van szó. Majd ha megvénül és nem lesz aki pelenkát cseréljen alatta akkor is verje a mellét mekkora ász.
2019. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartom okos dolognak. Inkább az országból lépjenek le.
2019. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

#13 - nem hinném, hogy ezért van gyereke valakinek. Ez pontosan olyan aljas számítás, mintha pénzért szül valaki, és nem is nagyon jön be. Nagyon zavaros gondolat ez.


Amúgy a "mozgalom" kb. a metoo hatékonyságával és komolyságával rendelkezik, nettó baromság. Furcsa is lenne, ha magamat felvilágosultnak, szabad akaratúnak tartom, és egy fostos miniszterelnök (_bárki_ neve behelyettesíthető a múltból és a jövőből is!) regnálása vagy nem regnálása lenne annak a feltétele, hogy úgy éljem/alakítsam az életem, ahogy akarom. Nonszensz.

2019. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon 2 szülő 1 gyerek opcióhoz, hogy tengődjenek odafigyelve 800 ezer HUF nettó szükségeltetik! Az összes többi kormányista bóvli, parasztvakítás. Mehet itt a khurvva annyába míg a keresetek nem érik el az 500ezer HUF-ot fejenként.
2019. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
@13 Te azért vállalnál gyereket, hogy időskorodban a pelenkádat cserélgesse? Nagyon gratulálok!
2019. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Nem kell mindent szó szerint érteni. De ha felnevel egy két gyereket valaki nem nagy áldozat ránézni néha idősödő szüleire. Így értettem. Ha valaki ilyen kormányváltásig nem szülök marhasággal jön amúgy is komolytalan. Amúgy se szülne. Így van mire fogni.
2019. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Orbánért nem szülni nekem nem különbözik attól, mintha Orbánért szülnék.

Én szeretnék egy vagy két gyermeket, ha nem érzem biztonságosnak az országot, akkor nem ide, de a döntésemben nem Orbán fog befolyásolni.


23/N

2019. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Sok cikket elolvastam.

Én 21 vagyok, egyszerűen nincs mód arra hogy kifejezzem mennyire rühellem Orbánt. Egy undorító nyomorék.

Szóval én nem szülnék, hisz hova? Egészségügy sz*r, meghalsz mire ellátnak és nehogy azt higgyük hogy a gyerekek kivételek ez alól (a húgom majdnem meghalt) az oktatás egy fos, amire a gyerek felnőtt nem lesz tanár sem.

Magyarország a világ putritelepe.

Facebookon láttam a képet, persze ment a hazaárulás, meg az anyázás.

Igazából én megértem azokat akik nem vállalják be, ennek van biológiai oka is. Igaz h feladatunk a gyerekszülés, önreprodukció, de ha az életkörülmények rosszabodnak akkor csökken a születési ráta. Ez szimpla biológia.

2019. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!