Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik náci, mert listázn...

Ha a Jobbik náci, mert listázni akart, akkor Orbán imádott Horthyja, aki nemcsak listázta, de haláltáborba küldte a magyar zsidókat, miért nem náci?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 22:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlom a történelemkönyvek lapozgatását. Frissítsd az ismereteidet, rég volt már az a marxista esti iskola.
2019. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
42%

Na és?

Úgyis nemsokára cigány szaporulat várható, ami kiváltja a munkaerő hiányt Európában és megállítja a migráncsokat. Orbán pontjai mellett igény lesz rasszizmusra.

2019. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Marxista esti iskola? :))))))))))))) Én nappalin tanultam a marxizmust, de ott nem Horthyrólvolt szó.

A kérdésemre válasz? A falunkból az a három zsidó család, amelyet a magyar csendőrök szekérre pakoltak, és elvittek, de sose hoztak vissza, hová lett? Vagy a kormányzó úr nem tudott róla?

2019. febr. 12. 23:20
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

'Én nappalin tanultam a marxizmust, de ott nem Horthyrólvolt szó.'

Az is elég, hogy ismeretek terén tégy egy kis vérfrissítést.

2019. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem tanácsot kértem, hanem választ a kérdése(i)mre. Indoklással.
2019. febr. 12. 23:30
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván úgy történt, hogy Horthy elé vitték őket, aztán rövid gondolkodás után már küldte is őket a táborba. Persze az is lehet, hogy azóta vígan élnek Izraelben és leszármazottaik a palesztinokat küldik bosszúból a halálba.

Ezt a nappali foxi-maxin nem tanították az elvtársaknak?

Azt sem, hogy a nürbergi perben tanúként hallgatták ki Horthyt? Nem, nem vádlottként, pedig igen könnyen eljárt a keze ott is az elvtársaknak.

2019. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

"Nyilván úgy történt, hogy Horthy elé vitték őket, aztán rövid gondolkodás után már küldte is őket a táborba."


Szerintem nem a csendőrökben ötlött fel a gondolat a harmadik fröccs után, hogy el kéne vinni azt a három családot abból a kis faluból (is), mer' az van a nyalvántartásba oda írva nekiek, hogy izraelita.


Persze az is lehet, hogy azóta vígan élnek Izraelben és leszármazottaik a palesztinokat küldik bosszúból a halálba.


Egyetlen egy fiatal férfi maradt életben, az hazafelé jövet halt meg végkimerülésben.

Horthynak egyébként nemcsak a haláltáborok, hanem a munkatáborok áldozatai is a lelkén száradnak. Vagy szerinted Radnóti is éli világát Izraelben?


"... a nürbergi perben tanúként hallgatták ki Horthyt"

Nürberg nem foglalkozott a helyi háborús bűnösökkel, azt minden országnak magának kellett (volna) megtennie. Meg is tették a románok, a szlovákok, a norvégok, a franciák, a magyarok nem, Sztálinnak köszönhetően. Az öreg nyilván rokon lélekre talált benne. Egyébként a korabeli viccek szerint a legjobb nácikból lettek a legjobb ávósok.

2019. febr. 13. 00:19
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

A zsidók haláláért okold azokat akik:

1. Gazdasági világválságot generáltak 1929 és 33 között (nem fejtem ki reszletesen, nézz utána a youtubeon)

2. Akik a tengerentúlról komoly pénzügyi támogatást nyújtottak a náci párt hatalomra kerüléséhez.

3. Akik nem állították meg Hitlert amikor még lehetett volna, a rajna vidék remilitarizálásakor, Ausztria, Csehszlovákia megszallasakor, Lengyelország megtamadasakor.

4.Akik minimálisan fogadtak csak be zsidó menekülteket és akik semmiféle kísérletet nem tettek a haláltaborokba vezető vasútvonalak bombázására

5.Akik szinte kiprovokálták Magyarország németek általi megszállását. Erre vonatkozóan cikk: [link]

Remélem, sikerült a fejedben ez irányban meglévő sötétséget kicsit eloszlatni.

2019. febr. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Ahha, mindenki felelős volt a magyar zsidók kiirtásáért, csak a magyar kormányzó nem :))))) Mennyi, 50 nap alatt sikerült összeszedni őket? A németek csak tátották a szájukat ezen a félelmetes hatékonyságon. Gondolom, a zsidótörvények megalkotásáról sem a megalkotó tehetett.

Sötétség a te lelkedben van. Jé, én is tudok sértegetni, hitted volna?

2019. febr. 13. 02:19
 10/35 anonim ***** válasza:
45%
Megy a szerecsenmosdatás ezerrel, és vannak, akik még el is hiszik, hogy Horthy nem felelős azért, amit Magyarországon történt a vészkorszakban. Ezért is felelős a Fidesz, és személyesen Orbán, aki ahelyett, hogy szembenézne a múlttal, inkább hamis legendát fabrikál belőle.
2019. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!