Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem határozzák meg a...

Miért nem határozzák meg a családi adókedvezményt egy bizonyos összegben?

Figyelt kérdés

Igazságtalannak tartom, hogy akinek van 500 ezres fizetése, az jóval többet tud visszaigényelni, mint akinek minimálbére.

Ezzel a gazdagok járnak jól, míg a szegények kis alamizsnát kapnak. A családi pótlékot kellene megdobni egy bizonyos összeggel, ha dolgoznak a szülők.

Egységesen egyenlően.

Vannak olyanok, akik többet termelnek, és hasznosabb munkát végeznek még akkor is, ha ők minimalberesek.

Egyébként nem vagyok sem minimálbéres és gyermekem sincs mielőtt jönnének itt a fikazos kommentek.



2019. febr. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fidesz előtt ez volt és az összes vállalkozó minimálbérre volt bejelentve. Állítólag azért így csinálták, hátha javul a helyzet. Nem tudom amúgy hogy javult-e.
2019. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Meg van határozva. Ha ötszázat ha egy millát keres valaki akkor is 99 ezer a max 3 gyerekre. Igaz egész alacsony jövedelemmel nem tudják teljesen kihasználni.
2019. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Akinek bruttó 500 ezres fizetése van az nem gazdag, hanem középosztálybeli.
2019. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!